Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi okozza a legtöbb problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza a legtöbb problémát a ti kapcsolatotokba? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Csak szeretőm van, sokat beszélgetünk eleve, jó kérdéseket teszünk fel amik a megértéshez és a megoldáshoz vezetnek.

Összegezve az alapokat: beszélgetés, jó kérdések, megértés, ezekből jön a megoldás.

2019. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Együtt élünk és a házimunka. Jelenleg is ez az egyetlen konfliktusforrás köztünk, kivagyok készülve. Szép szóval még nem tudtam megoldani, most tervezek egy komoly beszélgetést és ultimátumot adni. Közölni fogom, hogy nekem nem kell egy nagy gyermek, és ha továbbra is heti egy napot legalább nem szán a ház körüli dolgokra akkor visszamehet az anyukájához lakni, mert jelenleg nálam lakik.

Nálatok?

2019. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kevés idő kettesben. 4 gyermekünk van, 5 éves sincs a legnagyobb. Mi akartuk így, és alapvetően imádjuk a kis korkülönbséget meg a sok gyerkőcöt, de este, mire mindenki elalszik, 9 óra van, utána még mksogatás, teregetés, mi js fürdünk, stb. És ott vagyunk 11-kor, hogy férj és feleségként is lehetne valamit kezdeni egymással. Hatosban van sok programunk, egyenként is el tudunk járni, de kettesben (még) nem. Igyekszünk a hétvégi alvásidőket és az este elájulásig tartó részét kihasználni egy-egy beszélgetésre, szexre, társasra, filmre, de nem mindig sikerül. Ennél nagyobb baj, hála Istennek, nincs, ha van időnk egymásra, kifejezetten giccsesek vagyunk. 😄
2019. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Problémák nem léteznek, amíg az egó nem hozza létre őket. A te választásod, hogy azonosulsz e az egóddal. Tehát te magad hozod létre a problémát a semmiből.
2019. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő stílusú kommunikáció. Kevés (kb heti 2) szex.
2019. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevés szabadidő. kevés szex (havi 1). Beszélgetünk, de nem tudjuk megoldani egyik problémát sem. Önvizsgálat, pszichológus. A probléma önmagunkban van, nekem extrém alacsony az önbizalmam, és rémes a magamról alkotott képem. Ezt érzi a párom, és nem vagyok neki férfias, ezért nincs szex. Ezen kívül semmi probléma, minden megy szépen.
2019. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Facebook függő volt. Reggelente mikor felkelt első dolga a telefonja, este lefekvéskor pedig az utolsó. Mikor szabadnapunk volt és sokáig aludtunk ahelyett, hogy adott volna egy puszit egy "jóreggelt" kíséretében rögtön nyúlt a telójához.

Mindig mindenhol elővette és csak görgette mint egy zombi. Nem chatelt senkivel, ezt 100%ra tudtam mert néha figyeltem mit csinál a telóján, szimplán csak a hírfolyamot görgette állandóan.


Megtudtuk oldani, elmondtam neki higgadtan, hogy ez rosszul esik, azóta kb negyedannyit nyomkodja és van, hogy eltudunk utazni napokra úgy, hogy egyáltalán nem netezünk. :) Szépen lassan elhagyta a függőségét, én pedig türelmesen mellette álltam és segítettem neki.

Szerintem a beszélgetés minden probléma kulcsa.


22L - 25F, 1 éves kapcsolat

2019. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!