Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? A problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A problémát kifejtettem lentebb.

Figyelt kérdés

Páromnak volt felesége, elváltak másfél éve és a mai napig hivogatja. Amikor volt a házassági évfordulójuk, azon a napon is érdeklődött felőle.


Mi már együtt lakunk és épp a közös gyerekünket várjuk. Engem kifejezetten zavar az, hogy nem bírja elengedi ,szóvá is tettem de nem ér semmit..


Mai nap épp jöttünk a kötelező UH-ra és reggel az exe nevén szólított.


Eléggé ki vagyok borulva, ti mit csinálnátok a helyzetemben?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. aug. 22. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyit hívogatja, akkor tuti nincs túl rajta. Nekem is van olyan exem, akivel nem vagyok rosszban, évente egyszer szoktunk beszélni, általában szülinapkor, meg pár évente találkozunk. Na de nem hívogatjuk egymást folyton! A feleség hagyta ott anno? Mikor volt, mióta vagytok együtt?
2019. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 éve és mi másfél éve vagyunk együtt. A párom hagyta ott...
2019. aug. 22. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
nekem furcsa, h masfel eve valt el, de mar gyereket csinalt egy masik nonek. elegge vigasztalodasnak es elhamarkodott dontesnem tunik, nem egy lezart kapcsolat gyaszidoszak letelte utani tiszta ujrakezdesnek.
2019. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Meg mindig ragaszkodik a volt párjához. Nem biztos hogy azért mert még mindig szereti, hanem mert házasok voltak és az élete része volt valamikor. Viszont nem normális dolog ez biztos. Pláne úgy hogy már veled van és közös babátok lesz. Nagyon sokat kattoghat az agya a volt párján azért szólított a nevén. Azért beszélgess el vele. Nekem nem bírná a lelkem elviselni ezt. Nem zárta le rendesen a múltját. Épp itt az ideje hogy rendezze ezt, ha nem teszi akkor menjen vissza hozza.
2019. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem értem az ilyen nőket, mint te. Pár hónap járogatás után felcsináltatja magát, aztán sír. Egyáltalán nem tudlak sajnálni.
2019. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok? Ki hívogat kit (bocs, de nekem ez nem tiszta)? Milyen közös témájuk van? Ottvan gyerek?
2019. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő 37 én 30 és nincs gyerek ott.
2019. aug. 22. 10:11
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem értelek. Ez eddig is így volt. Ennek tudatában vállaltál közös gyereket a pároddal. Semmi sem változott. Eddig nem zavart?
2019. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Erre a szituaciora felnott, gondolkodo ember minek vallal gyereket? Mire totyogni kezd mar meglesz a feltesoja...
2019. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

"Páromnak volt felesége, elváltak másfél éve..."

"2 éve és mi másfél éve vagyunk együtt"


kérdező, jó lenne eldöntened, melyik változatot akarod nekünk igaznak beadni!


véleményem szerint elhamarkodtad a gyerekvállalást, és intő jel kellett volna legyen, hogy ő épp alig van túl a szakításon, máris beleugrik egy új kapcsolatba veled.

2019. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!