Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyamatosan at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan at mondja, hogy elégedetlen a szexuális életünkkel, pedig szerintem nincs oka rá. Tényleg velem van a baj? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja, hogy neki minden nap kell szeretkezni, és mellette minimum egyszer minden nap orálisan kell nekem őt... Vannak olyan napok, amikor kimarad a szex, mert mindkettőnknek dolga van, vagy fáradtak vagyunk, és olyankor orális sincs. Másnap jön a hiszti, hogy "ez a legszentebb" kötelességem, hogy ő frusztrált, meg nincs nemi életünk... de ő nagyon szeret... Én vele egyszer sem mentem el, előtte se mondjuk, de ez is a baja, hogy én ezzel elveszem a férfiasságát, de most ezzel is mit tudok csinálni. Ezt is próbáltam ellensúlyozni, hogy megcsinálom, amit kér, akkor is, ha nincs hozá kedvem. Akkor persze leszíd, hogy nem vagyok lelkes. Nagyon unom, nem hiszem, hogy ezt más fiú is ennyire elvárja. Mindig én kezdeényezek szexszet s, mert ő közölte, hogy akkor én biztos akarom ő már nem fog, mert úgy sincs semmi értelme, hisz nem megyek el, nem látja, hogy nekem jó, pedig látszik szerintem, hogy élvezem, és azrt nem csak én vagyok, aki nem jut el a csúcsra. De persze ezért nekem kell minden szexuális dologgal kapcsolatban vezekelni. Ha nem kezdeményeztem, vagy 4-5 napig nem volt semmi, csak egy kitörés, hogy ő már nagyon kész van. Nem hiszem el, hogy nem tudott volna odafordulni hozzám, és csak puszit adni, vagy bármi.
2010. júl. 15. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Napi szex, napi orál...normális.

Viszont a pasid egy seg*fej. De tényleg. Ha nekem így pattogna egy pasas, lefejelném. A hiszti nem férfias dolog, nem minden nőnek van orgazmusa, nem szép dolog kényszeríteni valamit...tanulgassa ezeket. Szeret. Hmmm. Hát, ha engem így szeretnének, én nem kérnék belőle. Vagy egy kiadós beszélgetés jönne, hogy konkrétan mi is a problémája velem.

2010. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem illetek össsze.nem veled van a baj,hanem a pasid egy idióta,nem szeret.ha szeretne nem viselkedne így.nem a qvája vagy,hogy mindig készenlétben állj,hogy ő mit szeretne,és nem viszonozza,hiszen ha igazán szeretne akkor megtenne mindent,hogy te is élvezd,sőt az lenne nála az első szempont,hiszen a férfiak könnyebben elmennek.
2010. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek az előttem szolokkal!
2010. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben már rég kirúgtam volna. Mégpedig azért, mert egy kapcsolat nem arról szól, hogy orrba-szájba szexeljetek éjjel-nappal. Meg mi az, hogy nem vagy elég lelkes? Ha heteken keresztül banánt kéne ennie úgy, hogy ha egyik nap almát eszik és ezért még jól le is cseszik, hogy nem elég lelkes, szerintem egy életre megutálná a banánt. Nem mondom, hogy a férfiaknak nincs igényük a rendszeres szexre, de szerintem sok pasi összeteszi a két kezét, ha már hetente kétszer ágyba döntheti a párját, mert épp nem stresszesek és nem hulla fáradtak mindketten. Ha meg még az is kimarad, hogy hozzád bújjon, kényeztessen, akkor menekülj... 22/L
2010. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
10 hónapja vagyunk együtt. Ő mindig az mondja, hogy neki az a legfontosabb, hogy a lány élvezze, és csak akkor jó neki is, de max. az első két hónapban törte magát nagyon, azóta nem, azóta van, hogy én kezdeményezek.
2010. júl. 15. 14:36
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha meg emiatt vitázunk, akkor az a válasz, hogy ez az egyetlen dolog, amit ő rendszeresen elvár, és ez alap. És hogy miért érzem magam biztonságban, az a nő dolga, hogy magához láncolja a férfit.
2010. júl. 15. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...ez nagyon durva! És még vele vagy? Drága, ne csodálkozz, hogy nem tudsz vele elmenni, én azon csodálkoznék ha el tudnál... Ez a pasi csak a stresszt növeli benned minden egyes ilyen megnyílvánulásával! Mi az hogy neked a legszentebb KÖTELESSÉGED? Már ezen kiakadtam ne haragudj! Neked sosem lesz jó vele a szex, ebben tuti biztos vagyok. Eröszakos, egoista, szexmániás stb.. de szerintem ezeket úgyis tudod. A szex arról szól, hogy MINDKETTÖTÖKNEK EGYFORMÁN jó legyen, egyik félnek se legyen kényszer semmi, mert ezzel akár egy életre elveszi a kedvét a szexualitás minden formájától. Nem akarlak elkeseríteni, de ha jót akarsz magadnak, akkor sürgösen váltasz, amíg nem késö, mert ezt a pasit megváltoztatni nem lehet! Hogy mik vannak....

Mi a párommal naponta élünk nemi életet még így terhesen is, de azért mert mindketten kívánjuk és sosem kérünk olyat a másiktól amit nem szívesen csinálna, nem esne jól neki. Erre mindig gondosan ügyelünk. Ez mindenkinél így kellene hogy müködjön. Szerintem fogadd meg a tanácsomat mert elöbb-utóbb megundorodsz a szextöl és ez nem vicc!

22/L

2010. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 gabriell88 ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ő nem szeret téged.. lehet szeretett, de már csak egy tárgy vagy neki.. tudom fájdalmas ezt hallani, de hidd el találsz olyat akinek nem csak szexre kellesz..mert én úgy látom ő már csak azért van veled..mellesleg a helyedben azt tenném, h nem érek hozzá és enm kezdeményeznék, és ha ezért leszid, jól kiosztanám, h mégis mit gondol mi vagy te?és ha már az igényekről van szó meg mondanám neki hogy hát én sem erre vágyok amit te adsz,majd ha még hőbörögne jól képen is törölném.. nő vagy!legyen tartásod, egy férfiért sem éri meg h feladd ömagad, pedig most azt teszed..


Angel

2010. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5-ös: sajnos igazad van.


Meg ilyeneket mondd, hogy megy az utcán, és eszébe jut másokat meg...ni, és ez más lánnyal neki nem volt. Meg haő elmegy mondjuk bulizni, akor nekem őt előtte eltétlen ki kell elégítenem, hogy - bár " a férfi hűségre mint a nyíl", ezt vallja - bebiztosítsam magam. Az utsó szexre azt mondta, hogy nagyon jó vot, amikor meg vitáztunk, hogy ő elégedetlen a szex minőségével is, pedig én tényleg mindent megcsinlok, az előző barátnője sosem lovagolt pl., mert lusta volt. De az nem volt baj.

2010. júl. 15. 14:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy az az egyetlen, amiért még együtt vagyunk,é s ezeket - szegényke - elviseli, hogy ő mennyire szeret. És nem azért, mert nem tudna mst találni, akit meg lehet...
2010. júl. 15. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!