Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy érzem sokkal szerelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy érzem sokkal szerelmesebb vagyok, mint a barátom. Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nincs gond a kapcsolatunkkal. Jól megvagyunk lassan 1 éve, de sokszor azt érzem, én mélyebben szeretem.

Folyton azon vagyok, hogy meglepjem apróságokkal, ha vele vagyok folyton simogatom, puszilgatom, bújok. Sokszor csak nézem az arcát és eltűnődöm, hogy mennyire szeretem.

Ő is szeret, tündéri aranyos velem, csak valahogy máshogy. Ő nem nagyon lep meg magától, ha néha megemlítem, hogy amúgy szeretem a virágokat, akkor persze a héten vesz, de erre ugye utalgatni kell általában. Vagy néha mikor 1-1 napra nem találkozunk akkor nem is írja, hogy hiányzom neki vagy bármi, én meg állandóan azt érzem, hogy rettentően hiányzik.

Én állandóan azt tervezem fejben, hogy majd összeköltözünk, utazgatunk, ő nem beszél nagyon a terveiről. Mármint mindig mondja, hogy összeakar költözni majd tavasszal, de nem túl tervezgetős.


Ez normális? A férfiak "máshogy" mutatják ezt ki? Első komoly kapcsolatom, elég tapasztalatlannak érzem magam.


22L


2019. szept. 26. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Te nem őt szereted, hanem azt a képet, amit létrehoztál róla a fejedben. Ha valóban őt szeretnéd, akkor szeretnéd, ahogy van, és nem akarnád az igényeidre szabni, mint egy használati eszközt.
2019. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet (én vagyok a fiú, 22f). Barátnőm is 22, és én már a harmadik hosszabb kapcsolata vagyok neki, mégis megvan ez. Én nagyon szeretem, igyekszem is mutatni ezt, de a szeretetnyelvünk nem azonos. Én testi érintésekben szeretem kimutatni a szeretetem, míg neki a minőségi idő a legfontosabb. Én hétvégi képzés mellett szoftverfejlesztőként dolgozom sokszor napi 10 órákat, mellette van 1-2 hobbim amit nem szeretnék elhagyni, így van nap, amikor nem nagyon van időnk egymásra - amúgy neki sem, ő is tanul, csak mellette részmunkaidős.

Ennek általában az a vége, hogy 2-3 havonta kifakad, hogy nem érzi szeretve magát, amit én sosem értek meg, mert - és itt a lényeg - NEKEM EGYÉRTELMŰ. És ez szerintem minden fiúnál így van, aki nem féltékeny alkat. Nekünk nem kell a mindennapos program, és akármennyire fáj, bizony nekem van hogy kell is az az egy nap a barátnőm nélkül, bármennyire is imádom, szeretem, gyermekeim anyját látom benne. Ezzel szerintem mi a legtöbben így vagyunk. Máshogy működünk, meg kell érteni egymást, mi 2 év után már kezdünk fejlődni. :-)

2019. szept. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2-es, írhatok üzenetben? csak szeretnék kérdezni egy-két dolgot, mert nagyon hasonló típus vagy, mint a barátom, hátha kicsit segítenél megérteni a dolgokat úgy, hogy ne a páromat traktáljam a hisztivel :D
2019. szept. 26. 01:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Írtam neked. :)
2019. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt így és utólag be is vallotta, hogy jól éreztem, ő nem szeretett annyira. Akkoriban csak ködösített, mert ha megmondta volna, hogy nem szeret, biztos kilépek a kapcsolatból. De akkor ugye bukta volna a mindennapi szexet. Csak olyanokat mondott, hogy ő még nem szerelmes, de ő sose volt első látásra szerelmes, amikor meg szakítani akartam fél év múlva, mert nem szeret, akkor azt mondta, hogy ő már szerelmes...de utána megint jöttek olyan dolgai, ami miatt nem ezt éreztem. De nem is tagadja már utólag.
2019. szept. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Úgy viselkedsz, mint egy 15 éves tinilány. Utalgatsz rá, hogy vegyen neked virágot. Ennek mégis mi értelme van, ha magától nem jut eszébe? Egyetértek az 1-essel, te csak egy romantikus, rózsaszín felhőben akarsz úszni, aztán majd ha összeköltöztök, jön a rideg valóság, hogy egy komoly kapcsolat nem erről szól. Ha ő nem ilyen típus, akkor egy idő után fárasztó lesz neki a nyomulásod, meg az elvárásaid.
2019. szept. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod hogy mi a barátod szeretetnyelve?
2019. szept. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk is volt igy és szakitás lett a vége,mert szerinte megfojtottam a ragaszkodásommal.
2019. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van. Egy kapcsolatot leszámítva mindenkinél eddig. Én vagyok aki jobban szeret.

Ez független szeretetnyelvtől.

2019. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok MÉG jó, de az elvárásaitok kezdenek elmenni egymás mellett. Ez még nem feltétlenül jelent, hogy vége lesz, de feszültségeket fog generálni az eltérő személyiségvonásotok. Fogadd el, hogy a párod így is szeret s ne legyél csalódott ha nem minden mindig úgy történik ahogy szeretnéd.
2019. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!