Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta ridegebb vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta ridegebb vagyok, a barátom szerelmesebb belém, mint valaha, miért?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Olyan 2 évig én voltam az, aki jobban kimutatta a szeretetét, mindent megkapott tőlem, amit kért, inkább miatta voltak a veszekedések, mert elhanyagolt. A találkákra alig lehetett rávenni, mindig volt valami kifogása. Éreztem, hogy baj van a kapcsolatban, mire kiderült, hogy majdnem megcsalt. Én ott összetörtem, és Ő könyörgött egy utolsó esélyért. Kapott. Azóta a tenyerén hordoz, MINDEN kívánságom teljesül(ez már kb. több, mint fél éve így van). Bókol, gyönyörűnek lát, amit eddig nem akart megtenni, simán megteszi értem.

Folyton dicsér, látom a szemeiben, hogy oda meg vissza van értem. Én is szeretem, és tiszta lapot akartam adni neki, mégis a régi sérelmek miatt bunkóbb vagyok, és ridegebb. Igyekszem magamat moderálni, de amikor eszembe jutnak a fájdalmak, akkor még bunkó vagyok. De tényleg igyekszem nem az lenni. Viszont közel sem vagyok olyan, mint régen. Nem mondom neki annyit, hogy szeretem, nem ölelgetem, simogatom annyit, és azóta úgy oda van értem...

Félt, ha elmegyek bulizni, rengetegszer féltékeny, rá se néz más lányokra, amint rosszul esik valami, abba hagyja.

Mi történt vele? Ennyit számít, hogy mindent megkap-e tőlem?

AMíg tisztán kimutattam az érzéseim, nem becsült, amióta meg bármikor elveszíthet, már kellek? A szeretetnek nem a tisztaság a lényege? Hogy nincs taktika, mesterkélés?

Ráadásul egy felszínes lány volt anno, akiért majdnem elhagyott.


2014. okt. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az emberben tudatosul mit veszíthet, akkor egész máshogy áll a dolgokhoz később. Igaz akkor már általában késő.
2014. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de nálunk szinte szóról-szóra ez a helyzet. :/ Kapaszkodnék az érzésbe, hogy de én még mindezek ellenére szeretem őt, viszont néha már nem vagyok biztos ebben... Nem lehet, hogy nálatok is ez van?
2014. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

1. válaszoló! Igen, van ebben igazság, amit írtál. Az élet pár területén nálam is jelentkezett már ez. Ugyanakkor meg amikor kialakul egy komoly kapcsolat, nem azért jön létre, mert KOMOLYAN tervezik? Én mondtam a barátomnak, hogy bármi van, beszéljük meg. Oké, hogy most tudatosult benne, hogy mit veszíthet, de hát akkor előtte minek volt velem?

2. válaszoló! Ugyan ez van velem...sokszor már én sem tudom, hogy szeretem-e. Vagyis szeretem, de azt, hogy szerelemmel. Néha azt érzem igen, másszor elbizonytalanodom, de nem bírnám ki nélküle.

2014. okt. 13. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem. Teljesen ugyanezt érzem, és egyelőre még én sem tudnám otthagyni. :/ A 2. válaszoló voltam.
2014. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Remélem "megoldódik" mindkettőnknek!

CSak jön egy jó korszak is.:)

2014. okt. 13. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy legyen! ;)
2014. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!