Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom néha kér külön napokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom néha kér külön napokat egy héten. Nem szeret már?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt és az utóbbi hónapokban szokott heti 1-2 napot kérni külön. Nem vagyunk még összeköltözve, átlagosan heti 5-6 napot töltünk együtt.

Én minden szabadidőmet szeretem vele tölteni, rajta is azt látom, hogy szeret, mégse értem ezt. Azt mondta csak szeret néha egyedül lenni, filmezgetni, elmenni 1-2 sörre a fiúkkal vagy valami.


Ez tényleg csak ennyi, én túl ragaszkodó vagyok? 21L


2019. szept. 23. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy túl ragaszkodó ezek alapján.
2019. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én megértem őt, vannak akiknek kell egy kis egyedüllét. És nem azért, hogy megcsaljon vagy Luciferrel rablórömizzen, hanem csak úgy maga miatt.
2019. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Túlzásba viszed. Neked semmi dolgod, hobbid, elfoglaltságod nincs?


L

2019. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én abszolút megértem őt, szeretek sokat egyedül lenni, ha heti 5-6 napot együtt lennénk, már bárki az agyamra menne. Hiába szeretem. Teljesen normális, te vagy túl piócás.
2019. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Túl ragaszkodó vagy. Teljesen normális hogy az ember akar a barátaival lenni és csak saját magára is időt szánni.

Nem értem minek egyfolytában a másik seggében lenni...

2019. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ovatosan mert a tulzott ragaszkodasoddal idovel elofordulhat, h megfojtod a kapcsolatot.

Gondolom a srac is korodbeli. Ilyen idosen abszolut normalis, hogy az ember szeret massal is idot tolteni, annak ellenere hogy szerelmes.

Sot, meg nekem is vannak ilyen igenyeim, pedig 40 tul vagyok es 15 eve elunk egyutt.

Valoszinu te jobban szereted ot, mint o teged, es ezert vagysz arra, hogy minden idot vele legyel, de ezzel nincs semmi baj. Csak ismerd fel. Es figyelj oda, hogy emiatt, marmint hogy o kulon akar lenni, SOHA ne hisztizz, mert csak artasz vele.

Amugy ha talalsz vmi jo hobbit, ami lefoglal, sokkal konnyebben fogod atveszelni a napokat amiket nem vele toltesz!

2019. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok összenőve,nem a sziàmi ikred. Hagyd lélegezni. És keress valami hobbit,mert az azért gáz,hogy az összes szabadidődet rajta lógva akarod tölteni. Nincs magánéleted?
2019. szept. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat vagytok együtt, így könnyen kifullad a kapcsolat. Igaza van, kell külön töltött idő. Keress magadnak valami hobbit.
2019. szept. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

A parom evekig elment sielni, vitorlazni a barataival kulon, szuksege volt csendre es tavolletre tolunk (2gyerek), egyszeruen befeszult ha huzamosabb ideig taposomalom volt, bunko lett, elo faba is belekotott.

Most mar eleg neki az evi par 1-2napos uzleti ut kulon. Egeszen biztosan nem megcsalni ment.

Adj levegot a baratodnak es foglald el magad addig, 1 nap nem a vilag.

2019. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl ragaszkodó vagy. Egészséges kapcsolatban a heti 1-2 estr, ami az ember magára fordít hosszútávon segíti a kapcsolatot. Kell egyszerűen a saját én-idő, mert különben gyorsan széthullik a kapcsolat.

30n

2019. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!