Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha tetszem egy fiúnak hosszú hajjal, röviddel (pixie) is fogok?

Figyelt kérdés

A fiú még csak hosszabb hajjal látott, és akkor tetszettem neki nagyon, de mióta pixie hajam lett, azóta nem látott még, és szerintetek így is tetszeni fogok neki?


Remélem jól kategorizáltam a kérdést



2019. szept. 28. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha igazán szeret akkor igen.
2019. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Kétesélyes. Szeretem a párom, de mikor megjelent rövid hajjal, minden szexuális vágyat kiölt belőlem. Utána meg csodálkozott, miért nincs szex.
2019. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Tetszeni fogsz, csak (sokkal) kevésbé, mint előtte.
2019. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Most ez úgy van, mint mikor anyám hazajött szőke hajjal (sötétbarna volt). Kicsi voltam még aztán kb két hétig megugrottam mikor a hátam mögé került, hogy "ki ez?". De csak az anyám volt, csak szerettem nyilván. Aztán volt egy srác mikor 12 éves voltam. Ilyen hosszú hajú gördeszkás gyerek, s miután levágatta, kiszerettem belőle.


Nos azóta eltelt pár év és nyilván ha ti is idősebbek vagytok mint 12 akkor nem pusztán külső alapján akartok járni a másikkal. A vonzalom egy komplikált dolog, de nem (kellene) elmúljon egy frizuraváltás miatt.

2019. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha az egyéniséged részeként értékeli a hosszu hajat, akkor lapátra kerülsz. Ha rá se szrik az ilyesmire akkor ugyanolyan nyerö9 vagy nála.
2019. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezt nem lehet így előre tudni. Nyilván attól is függ, mióta vagytok együtt. Ha a férfi a hosszú hajat szereti és még nem elég mély a kapcsolat, simán dobhat. Ha már évek óta tart, akkor azért nyilván nem ez lesz a döntő.


Fordított helyzetben voltam nőként. Fél éve ismertem már a párom, távkapcsolatban éltünk és nyilván mutattam otthon képeket róla. Nem volt hosszú haja, de azért már jól bele lehetett túrni, lehetett fésülni, szóval az a fajta. Kicsit hullámos. Erre, amikor végre összehoztuk hogy eljöjjön bemutatkozni a családnak, odaállított tüsi hajjal, majdnem kopaszon, persze nekem se szólt előtte hogy fodrásznál volt. Hát, nem volt őszinte a mosolyom, de még anyámék is néztek egyet, hogy ő ugyanaz e mint akit képen láttak. Szerencsére ő is rájött hogy a tüsi bizony nem az ő stílusa és rosszul áll neki, szóval azóta nem követ el ilyen merényleteket.

2019. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Leegyszerűsítve, kellesz neki dugni, akkor biztos elfogad.

Viszont ha hosszú hajjal látta benned a szép, vonzó nőt, akit tud szeretni, akkor már nem biztos, hogy elfogad röviddel is.

2019. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Ezt tőle kérdezd meg. Nekem pl jobban tetszik egy pixie hajú nő mint egy fenék alá érő lobonjos.
2019. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg...
2019. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Hát nem volt nyerő nála
2019. szept. 29. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!