Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotoknak másokról lenne erotikus képe a telefonján?

Figyelt kérdés
Egyik nap elcsentem a párom telefonját, hogy egy Instán korábban lementett képet megnézzek, mert meg szerettem volna lepni, hogy szerzek egy olyan ajándéktárgyat, mint ami a képen van. De félmeztelen/meztelen képekbe botlottam másokról. Letettem a telefont, odahívtam és kértem, hogy keresse elő azt a képet, amit lementett. Azt mondta, persze, csak előbb elmegy a WC-re. El is ment és ki is törölte közben a képeket. A végén megkérdeztem, a meztelen képek hol vannak, azt mondta, azokat kitörölte, hogy ne lássam. Ez nem az első amúgy. Most kiderült, hogy ezt sokszor csinálja, csak aztán kitörli a képeket, amikor látja, akkor az én fejemet képzeli oda és szeretné, ha ilyen testem és fenekem lenne. Azt mondta, csak engem szeret és csak én kellek neki. De akkor miért csinálja ezt? És én Mit tegyek?

2019. szept. 30. 14:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%

Elérhető lányokról van szó, vagy pedig névtelen modellekről?

Ha csak csinos testek vannak ott, akkor sem szép, amit tett, tesz, de talán megmenthető a kapcsolatotok, ha kicsit formásodsz a kedvéért, ő pedig felhagy ezzel a rossz, megalázó játékkal.

Biztosan ő sem tökéletes, mégis neked jó úgy, ahogy van, nem teszel vele ilyen sértő dolgot.

Ha te ezen túl tudsz lépni, meg tudsz bocsájtani, és szeretitek egymást, akkor kölcsönösen kell egymásra figyelnetek.


Ha ismerős lányokról vannak képek, sulitárs, ex, munkatárs, az már nálam személy szerint egészen más téma, elgondolkoznék, és megkérdezném, ha annyira szuper az a csaj, miért nem megy és szedi fel magának?

2019. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki azt írja majd, hogy dobd ki , fogyj le, stb stb.

De idővel rájössz mindegyik férfi ezt csinálja.


Nyilván már másféle kacsingat.

2019. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

Agyonverném, aztán összepakolnék és lelépnék, vagy az ő cuccait kiraknám az ajtó elé, attól függően hol lakunk, aztán elküldeném, hogy keresse csak azt a testet meg feneket, amire oda képzeli a fejemet...

Csak te kellesz neki, ne vegyél már be mindent.. Akinek csak te kellesz, annak úgy vagy jó, ahogy vagy, nem így... Nevetséges. Én nem tűrném el.

2019. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

A megoldás ott van a sorok között: "az én fejemet képzeli oda és szeretné, ha ilyen testem és fenekem lenne".


Nem elégedett a testeddel, most már nem titok.

Neked kell tudnod, most mit kezdesz ezzel a helyzettel.

2019. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon naìv vagy. Csak azért kellesz neki mert másnak nem kell a pasid. Amint megáll neki egy csinosabb nő rögtön rárepül.

Az én nőm sem a legcsinosabb, de őt szeretem úgy ag9gy van. Nem kell más se élőben se képen.

2019. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%

Undorító!

És még, hogy téged képzel a l.otyók feje helyére, na ettől, még jó kis önbizalom hiányod is lesz.

2019. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
18%
Mutasd meg te is neki a telefonod.
2019. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy ezt sokszor csinálta. Aztán. Elkövettem egy Nagy hibát. Írtam valakinek és beszélgettem vele pár pohár ital után 2 napig. De aztán abbahagytam, leültem, gondolkoztam, majd másnap az egészet szemtől szembe elmondtam neki, hogy ez történt, sajnálom, megbántam és bánom, ha megbántottam. Sose volt másom igazán. Valahol szerettem volna tudni, hogy más is szeretne-e engem. De azóta se csináltam, nem is fogom. Ő is megbocsátott, mint ahogy én is neki a képekért, már korábban is. De most is. Ő amúgy nagydarab, a mai orvosi szakszóval élve elhízott, egyebek. Én meg szerintem túl sovány vagyok, lapos a fenekem és nincs szép izomzatom. Igazából, így teljes az egész kép!
2019. szept. 30. 15:01
 9/37 A kérdező kommentje:
Szerintem modelleket nézeget. Nagyon csinos és nagy fenekű modelleket. Ez A Fétise, úgy tűnik. De magamról tudom, hogy ezt nem tudom megadni
2019. szept. 30. 15:03
 10/37 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Ha ő a netes képekre akarja verni, meg lementeni, úgyse akadályozhatod meg.
2019. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!