Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom telefonján randialkalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom telefonján randialkalmazás?

Figyelt kérdés

A barátom telefonján találtam egy randialkalmazást (jaumo)

Rákattintott mikor kértem és megjelent h bejelentkezés, kort kellett megadni, de nem jelentkeztünk be.

Én nem emlékszem rá h eddig is ott láttam volna (bár nem nagyon nézegetem a telefonját és a memóriám sem a legjobb)

Állítása szerint fogalma sincs hogy ez mi (1.hazugság,mindenki aki ránéz tudja h az mi), ott volt alapból a telefonján (iphone 6).

Nem magyarázta ki nem mondott rá semmit, csak enyhén zavarba jött (nagyon enyhén). Egy szót se magyarázkodott. Azt mondta ha nem hiszek neki az az én bajom, egész nap dolgozik, későn ér haza (ez igaz).


Szerinte őrült vagyok, de nekem meg mégsem annyira tetszik a dolog. Azt nagyon szeretném elkerülni hogy a végén én legyek a hü.lye akivel szórakoznak.


Mit lehet ilyenkor tenni? Annyi szánalmas energiát elfecsérelni a telefonján való kutatgatás nem éei meg, másrészt zsarolni, kérdezgetni se akarom, mert ha épp úgy akarja lehazudja a csillagot is az égről.

Mit tennétek a helyemben?


2019. febr. 19. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is van h megjelennek parancsikonok veletlen.


En hinnék neki. Plana h nem magyrazza. Az ártatlanok nem védik magukat. Ha vaj lenne a fején már műbalhezna

2019. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, veletlenul toltotte le es veletlenul hagyta ott? Pont randi alkalmazas

😂

2019. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj h nem emlékszem h korábban ott volt e, de én úgy emlékszem hogy nem... És távkapcsolatban élünk, kéthetente, hetente találkozunk.

Ha fordított esetben történne ilyen akkor én nem tudnám kimagyarázni magam.


Mi a teendő ilyenkor? Gyűlölöm a hazugságot, ha beszélget vagy van valakije mondja meg, de ez...

2019. febr. 19. 22:09
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Az én barátom nem abból a városból származik, ahol most él. Egy nap megtaláltam a telefonján azt az appot, ahol velem is összejött (még a régi profiljával), meg a Tinder nevű alkalmazást, amiről még meg is kérdezett hetekkel azelőtt, hogy mi az, mert egy viccben benne volt, és ő nem tudta, hogy mi az. Nem nagyon rejtegette, kértem, hogy lépjen be, amit meg is tett. Azt mondta, hogy csak új barátokat akar szerezni. Utána is láttam, hogy ezek az appok küldik neki az értesítéseket. Elmondtam neki, hogy ez így nekem nagyon nem tetszik, kicsit idegesítettem valószínűleg, de nem veszekedtem, nem gyanúsítottam meg semmivel, azt is elmondtam neki, hogy számomra fontos, hogy megmaradjon köztünk a bizalom, meg hogy ezeket az appokat nem baráti csevegésre találták ki. Végül megértette, és letörölt mindent mindenhonnan, hála az égnek.


Ha ez nem járható út, akkor megkérheted egy ismerősödet, vagy csinálhatsz egy kamu profilt ott abban az appban, és ráírhat(sz), akkor látni fogod, hogy mi a reakciója és a valódi célja.

2019. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez megint túl sok energia, amihez nem igazán van kedvem. Túl öreg vagyok már álprofilhoz meg nyomozáshoz. Egyébként én is erre gondoltam először.
2019. febr. 19. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki mert egyértelmű hogy mit csinál.
2019. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Túl öreg vagy? Hány éves vagy?
2019. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"És távkapcsolatban élünk, kéthetente, hetente találkozunk."


Ne légy naív.

Regisztrálj te is be, mintha ott laknál, ahol ő dolgozik. Persze ne felismerhető adatokkal, és próbáld behálózni.

2019. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

A távkapcsolat nem kapcsolat. Max. ha tinik vagytok, vagy ha 10-20 éve házasok, és átmenetileg (pl. munka miatt) nem egy helyen éltek bizonyos ideig.

Egyéb esetben ez nem kapcsolat, hanem két barát vagytok két különböző városban, és hétvégén összejártok dugni. Nem csoda, hogy normális kapcsolatot keres, valódi társra vágyik, nem egy dugópajtira.

2019. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat + randi app...mekkora pengeéles logika kell, hogy összerakd, hogy...?
2019. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!