Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt rá példa, hogy valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt rá példa, hogy valaki a párodnak próbált volna szeretőt keríteni?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem ő nyomul rá a párodra, hanem hogy keres neki, ajánlgat neki valakit/valakiket. Persze nem ilyen nyíltan kimondva, mint ahogy itt megfogalmaztam, de burkoltan lényegében ezt csinálja.


Ezt miért csinálja valaki?


2019. okt. 1. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ilyen lenne, magamban keresném a hibát, miért gondolja az az ismerős, hogy a párom bologtalan mellettem?
2019. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, mivel engem nem is ismer. Páromat is inkább csak felületesen.
2019. okt. 1. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első


Ez a irigységről szól.

2019. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"miért gondolja az az ismerős, hogy a párom bologtalan mellettem?"

Hiszed vagy sem de sok ilyen érzelmi nyomorék férfi van. Vagy az ő kapcsolata a szar, vagy komoly gondjai vannak az elköteleződéssel és emiatt azt hiszi, hogy a többi férfi is boldogtalan és random nőkkel akkar kefélni. Párom mindig mindenkinek elég egyértelműen kifejezi, hogy én vagyok neki az egyetlen de mégis voltak ismerősök akik próbálták ezt elrontani és meggyőzni, hogy szedjen össze egy csajt. Talán volt mögötte némi irigység is, hogy nehogy már másnak jó kapcsolata legyen ha nekik nincs szerencséjük ilyen téren. Bármennyire is a párod neked az egyetlen mindig lesz aki nem hiszi ezt el mert ő sosem tapasztalta ezt meg, vagy egyszerűen csak féltékeny és keresztbe akar tenni.

2019. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele is nyomnám a betonba!
2019. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!