Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál hozzá, ha a barátod ilyen képeket lájkolgatna? (példa lent)

Figyelt kérdés

[link]


Most ez csak szerintem sértő a nőkre nézve? Ez már nem az első, hogy valami nőket lenéző/nőkből viccet csináló posztot lájkolt. Engem nagyon idegesít, ez van. Ja, és nem vagyok feminista.


2019. júl. 17. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a hating men miatt fura. Mintha ilyen hulye incel ideologiaban hivo lenne hogy a nok csak kihasznaljak a ferfiakat stb. Amugy ertelme sincs ennek a kepnek, mert a gayek miert utalnak a ferfiakat??
2019. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Sztem vicces.
2019. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Mindig annyira nehezen dolgozom fel, hogy vannak emberek akik egy egyszerű poénon képesek kiakadni... Könyörgöm ennyire nulla önértékelésed van?

Én imádom az ilyeneket, párommal rengeteg hasonlót küldünk egymásnak férfiakról nőkről is. Pontosan tudjuk, hogy nem ránk vonatkozik akkor miért nem lehet csak nevetni rajta egy jót és meglátni benne a burkolt igazságot? Nem, nem sértő a nőkre nézve. Aki magára veszi az így járt, de annyira semmi értelme nincsen habzó szájjal stresszelni egy sima poénon.

2019. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 miről beszélsz, hogy habzik a szám meg stresszelek rajta? Látom nem sikerült értelmezned a kérdest, annyit kérdeztem hogy ez más szerint is sértő-e, sehol sem írtam hogy ezen problémáztam volna "habzó szájjal" a pasimnak. Nem is említettem neki, de attól még nem tetszik hogy állandóan ilyeneket viccesezget meg lájkol.
2019. júl. 17. 19:36
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Ennel értelmesebb párom van. Ez ilyen tipikus primitív, ostoba pasiknak szóló vicc.
2019. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Akkor a mai nap nem lesz szex, Fanni?


(szerető barátod)

2019. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De lesz Ödön.
2019. júl. 17. 19:57
 8/17 Noren1989 ***** válasza:
16%
Akkor legyen szex, Fanni.
2019. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jólvan Noel, na a trollok ezentúl ne írogassanak ide.
2019. júl. 17. 20:05
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy vicc, én is megmosolyogtam.

Semmi bajt nem látok vele.


20/L

2019. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!