Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa, hogy a barátod/barátnőd megkért, hogy ne beszélgess többé az egyik barátoddal, mert ő nem szeretné vagy zavarja, hogy beszéltek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit tettél?

2018. nov. 6. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt.

Kiröhögtem

2018. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Volt. Barátnőm mondta, hogy vagy megszakítom a kapcsolatot Anitával (szomszéd lépcsőházban lakó kisgyerekkori legjobb barátom) vagy vége. Lassan 7 éve nem láttam már.
2018. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen

nem beszéltem többet

és el is tűntek a barátim

1 barátnőmet kive

24N

2018. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. De ha ilyenre kérne, akkor elég nagy valószínűséggel vele nem beszélnék többé! Ennyire féltékeny lenne, vagy nem bízna bennem? Rögtön ez ugrana be.

Ha eltudja fogadni azokat, akik fontosak számomra, akkor tud engem is elfogadni. Mert, akik igazán fontosak számomra, azok a részemet képezik. Aki nem ilyen, azt nem igazán barátomnak hívnám. Ha egy szimpla ismerősre vetné fel, s meg is indokolná, akkor az más helyzet lenne.

2018. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Volt. Nem bírta a barátnőmet és megkért, hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot. A barátnőm még mingig megvan, a pasi nincs. Nincs az a férfi aki nekem azt megszabná, hogy kivel beszélhetek. Elég ha csak egyszer kér ilyet, azonnal lapát.
2018. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kértem erre barátomat, mert nem tetszett a lány viselkedése. Mikor hisztiztem nem érdekelte, de lenyugodtam és szépen megindokoltam, mi is a baj a lánnyal. Végül kiderült igazam volt, a kapcsolat pedig megszakadt.

Ha egy normális, rendes emberrel beszél, abba nem szólok bele, mert nem akarnám, hogy barátok nélkül maradjon.

2018. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt. megszakítottam akkor még az emberekkel a kapcsolatot a pali miatt. egy évig se tartott az a "kapcsolat". az már rég rossz mikor korlátoz. azt jelenti hogy egy sz a r önbizalomhiányos kis retek. persze ez csak akkor mikor teljesen indokolatlanul kéri. mondjuk azt én se tűrném el ha öribarik lennének az exével pl.
2018. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt csak fordítva. A gyerekkori legjobb barátnőm kérte, hogy szakítsak a vőlegényemmel majd végül választás elé allított: vagy ő vagy a vőlegényem. Utóbbit választottam. Elégge rosszul esett, hogy már nem vagyunk barátnők de megtudtam, hogy ő halálosan szerelmes volt a most már férjembe, ezért akart szétszedni minket. Ma már nem bánom, tudom, hogy jól választottam.
2018. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!