Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám magam meggyőzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam meggyőzni arról, hogy az új párom nem lesz hűtlen, mint az előző?

Figyelt kérdés

Előző párommal nagyon sokat küzdöttem, tönkre ment az önbizalmam, hátam mögött hülyeségeket csinált, én pedig folyton nyomozgattam utána, amíg be nem igazolódott, hogy abszolút nem becsül meg.

Új párommal 2 hónapja vagyunk együtt, aki sokat jelent nekem, heti 1-2x találkozunk. Nehezen beszél az érzéseiről, nem túl szókimondó, nem beszélünk reggeltől estig, számomra talán keveset is. De látom a szemén, hogy oda van értem.

Sajnos, eléggé féltékeny típus lettem, amit próbálok leplezni. Sok lánnyal beszélget, jóval nagyobb a társasági köre, bulizni jár, velem is és nélkülem is, de rettegek, hogy ugyanaz fog történni mint előzőleg. Próbáltam már finoman beszélni vele erről, megnyugtatott, de csak pár napig vagyok nyugodt, utána újból idegeskedni kezdek. Már érzem, hogy a kapcsolat hátrányára menne, ha folyton erről beszélek, hiszen kérdőre vonna, miért nem bízom benne.

Mit tanácsolnátok?

Köszönöm segítőkész válaszaitokat


2019. okt. 1. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyél biztos magadban, már most döntsd el hogy ha félrelép, akkor ott fogod hagyni. A féltékenység és az aggódás helyett pedig foglalkozz azzal, hogy te sokat érsz és ki kell érdemelni téged. Legyen tartásod és ne hebehurgya módon, gyorsan cikázzanak a gondolataid mindenféle hülyeségeken.
2019. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod h jól választottál-e. Meg h kikészited-e a féltékenykedéssel.
2019. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Miért alkarod magad meggyőzni? Hűtlen lesz, mint sokan mások. Ezt bele kell kalkulálni.
2019. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!