Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket kérdezném: Ha a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném: Ha a világon MINDEN férfi hűtlen lenne, akkor kapcsolatban, vagy inkább örökre egyedül élnétek?

Figyelt kérdés
Tehát egy alternatív világban minden egyes férfi egytől egyig felvállaltan hűtlen lenne, heti 3-4 alkalommal legalább elmenne megcsalni aktuális párját, és le se tagadná. Nincs olyan opció hogy "megpróbálnám megváltoztatni" meg hasonlók. Csak és kizárólag ez a két választás: Inkább együtt élnétek egy ilyen hűtlen férfival, vagy örökre egyedül maradnátok? (Arra vagyok kíváncsi ezzel a kérdéssel, hogy mi dominál jobban egy nőben, az önbecsülés, vagy a szeretethiány.)

2018. máj. 6. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Egyedül. Most is egyedül élek.
2018. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

Nos, a világon minden férfi hűtlen. A többinek alkalma nincsen elég kecsegtető nagyon MAXIMUM. Ezt tapasztalatból írom, nem ilyen hülye általánosítás. És nem, nem alfahímekkel voltam soha, pont az ellenkezője vonz de valahogy akkor is. Én már úgy vagyok vele, hogy én nem kutatok, nem nyomozok, de ha kiderül akkor instant bannolás.

Szóval én valahol már tudom, hogy az általad felvázolt képzeletbeli világban élek. Nyilván a kapcsolatnak jól kell működnie és ne érezzem meg, hogy valami megváltozott. Bár mondom, ennek ellenére se tudott eddig egyik sem hűséges lenni. És nem vagyok csúnya/kövér/frigid. Ez van.

31/N

2018. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2-es

Tudom, úgyse fogod elhinni, de nem zavar, mert soha nem akartam senkit meggyőzni az igazamról. Én mindig hűséges voltam, és nem azért, mert nem volt lehetőségem a megcsalásra, és nem azért, mert egy szent vagyok, egyszerűen csak becsületes. Úgyhogy egy emberként cáfolom, hogy nincs hűséges férfi, de mint írtam, nem kell hinni nekem, nekem elég, ha tudom magamról. Szerintem apám is hűséges anyámhoz, de mivel nem követem minden percét az életben, ez így nem 100%, hanem csak 99,999999999%

2018. máj. 6. 19:18
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Én egyedül, vagy laza/szexkapcsolatban élnék. (Gyanítom egyébként hogy az általad felvázolt világban előbb-utóbb elfogadottá válna a megcsalás. Én abszolút nem értek ezzel egyet, csak mondom.)


#2, szerintem csak rosszul választasz

2018. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Akkor köszönöm haljak meg macskákkal körülvéve 😂
2018. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy én is, férfiként, inkább lennék örökké egyedül, mint egy ilyen nyitott kapcsolatban. Engem lelkileg felőrölne az egész, és hosszú távon gondolkozom, nem a pillanatnyi vágyaim után megyek.
2018. máj. 6. 19:39
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, hogy férfiként idemerészkedek, de nemrég olvastam egy ehhez kapcsolódó novellát. Az emberiség meghódította az űrt, nagy távolságok lettek, felgyorsult az élet. Pár hónap randi után az emberek összeházasodtak, majd amikor valaki épp elköltözött vagy megunta a másikat, 1-2 napon belül elváltak. Utána egy gépbe bepötyögték az igényeiket és pár nap múlva ott volt az új férj/feleségjelölt. És ehhez szocializálódott a társadalom.

A társadalom mindig alkalmazkodik, szóval szerintem a valóságban is az állna, amit a #4-es írt és elfogadottá válna a dolog.

A felmérések szerint jelenleg is félrelép az emberek fele és elég sok félrelépővel együtt maradnak, miután kiderül a sztori, szóval szerintem erre a helyzetre nincs általános szabály. Van, aki elfogadja, van, aki nem.

2018. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Szeretetet és törődést nem csak egy partnertől lehet kapni, az életnek meg nem kell kizárólag egy párkapcsolat körül forognia. Pasi nélkül is ott lenne még a családom és barátaim is, szóval magányos nem lennék, pláne, ha mindenki ugyanabban a cipőben evezne, mint én.

Ha garantált, hogy úgysem lenne hozzám hűséges a párom, az kikészítene idegileg, ezért inkább maradnék egyedül.

2018. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

2# a nok is hutlenek szoval tok mindegy. Ja ez is tapasztalat, csak nem a sajat boromon tapasztaltam :)


Ja es ferfi vagyok megsem csaltam meg egyik bnomeg sem, inkabb szakitottam

2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hm... Ez érdekes kérdés. Magyarul mindenki mindenkivel dug... Lényeg,hogy ugyanaz az ember aludjon melletted vagy sem?

Lehet,hogy kapcsolatban lennék,de akkor én is hűtlen lennék.

2018. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!