Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon tömören fogom leírni hogy ne fárasszak vele senkit anregényeimmel.


Barátnőmmel van egy közös kisfiunk aki most fogja tölteni a fél éves kort.


Mielött megfogant nagyon jó volt minden, minden téren ( közeledés, szex , természete)


A terhessége 1. Hónap végetől a közeledésemet elutasítja, külön alszunk azóta mert ő külön akart, szex terhesség alatt nem ia volt 1x sem.


Teljesen kifordult magából , én ezt mind a trimszterekre fogtam és voltam vakamilyen de mivel a terhesség az övé ezért onnantól kezdve csak lestem a kivánságait és semmit sem eröltettem amit nem akart.


A baba fél éve született meg de semmi sem változott, 15 hónapnál tartunk és ez már teljesen felőröl engem.


Nem közeledik felém, nem feküdtünk le szűk 15 hónapja.


Magától1x nem jön oda megölelni , megpuszilni.


Rengetegszer próbáltam megbeszélni vele de nem tudunk beszelni erről mert megbolodúl ha ezt a témát szóba hozom.


Imádom a kisfiam es a barátnőmet is de valami már nem a régi, teljesen padlóra vitt ezzel hogy neki ezzek a dolgok nem fontosak ....


Többször mondtam neki hogy ez így nem mehet tovább és ennek vége lesz ha ezen nem tud változtatni és 1x sem láttam rajta hogy érdekelné is :(


A gyerekkel nagyon jól bánnik , túl jól is , sőt túlságosan is csinálja ami már nagyon zavaró tud lenni.


Mindig molyol vele valami akkor is amikor a baba csak nezelodik pl a játszószőnyegen és semmi baja nincs.


Mint apa 1x sem tudtam még elvinni a ház körül pl sétálni a felügyelete nélkül. Egyszerüen a mániája lett nem elengedni a kezét.


Én már nagyon megszenvedtem ezt és nagyon sokszor próbáltam megbeszélni vele hogy ez így nem jó de semmi hatása nem volt .


Mennyiszer kértem hogy foglalkozzon a kapcsolatunkal hogy jó legyen , de semmi.....



2019. okt. 2. 08:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Feleslegesen áldoznád fel azért az életed és a boldogságod, hogy a gyereked "boldog családban" éljen. Egy idő után neki is fel fog tűnni, hogy valami nem stimmel, a gyerekek nem buták.


Nem tudsz ideiglenesen (pár napig) eltűnni a szülőkhöz? Hátha megjön az esze.

Gondolom természetesnek veszi, hpgy bármit csinál, bárhogy viselkedik, te ott vagy neki. Rá kell valahogy vezetni, hogy nem természetes.

2019. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Rockarc ***** válasza:
84%

Ez egyaltalan nem normalis, raadasul az elejetol kezdve. Biztos te vagy a gyerek apja? Egy 50000 koruli vizsgalat 98+%-osan megmondja.


43F

2019. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Biztosan.


Nagyon hasonlít rám a baba szóval ez biztos .


Mentális probléma van , vagy szimplán nem szeret már ....

2019. okt. 2. 13:38
 14/22 Rockarc ***** válasza:
80%

Kerdezo. Tudom, hogy elkeseredett vagy, de ez nem igy mukodik. Egy kisbaba mindenkire hasonlit, legfeljebb mivel kotodsz hozza, ezert nagyobb jelentoseget tulajdonitasz par fizikai jellemzonek.


A mentalis problemak sem derult egbol villamkent szoktak lesujtani, hanem konkret traumara vissza lehet vezetni. Tehat egy karambol, es baleset, valami szervi problema stb. Es akkor orvos kezeli. Ha ugy gondolod mentalis problemaja van, akkor orvoshoz vidd, ne lofraljon szabadon az utcan.


1 honapos terhessegnel az sem valoszinu, hogy kiszeretett beloled. Szerintem egyik felvetesed sem magyarazat a helyzetedre. Mivel nem akarja sem elarulni, sem javitani a dolgon, sokaig lehetne filozofalni azon, hogy mi lehet az oka, de nem erdemes. Itt szakitani kell. Az apasag kerdese csak azert kerdeses, mert nem mindegy, hogy neked reszt kell-e valalnod, (penz, ido, energia) a gyerek felneveleseben, vagy sem. Az ok meg legyen az o titka, ha ennyire ragaszkodik hozza.


43F

2019. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szomoru hogy ilyen helyzetbe kerultel.

Bar no vagyok, nem szultem meg, szoval nem tudom, hogy mifele atkapcsolas menne vegbe a fejemben a szules hatasara, de abbol itelve amit leirtal, a baratnodnel nagyon nincs rendben valami. Ha csak a fele igaz amit leirtal, mar az is durva. Ha nem tudod megoldani vele, mindenkepp szakember segitseget kerd. Ok raismernek majd a jelekbol, a no viselkedesebol, hogy mi a baj, vagy mivel lehetne enyhiteni vagy segiteni rajta.

Ez nem mehet igy sokaig, mert te beleorulsz, o tonkreteszi a kapcsolatotokat, te vagy megkeseredsz vagy felreqrsz es a gyerek issza a levet.

Lehet hogy egy 'durva pofon' hianyzik a nonek (nem szoszerint, hanem erzelmi felpofozas), lehet hogy finoman, gyengeden kell kozeliteni hozza, lehet hogy sokkolni kell ultimatum ele allitassal, lehet hogy at kell verni (pl. anyos vigyaz a picire, te pedig 'elrabolod' egy romantikus legyottra) akarmi is legyen az ami kizokkenti ebbol, remelem sikerul megtalalnod/megtalalnotok!

2019. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Esélyem sincs sajnos, minimálisan sem érdekli hogy velem is kellene foglalkiznia , ebben a pillanatban probáltam megint beszélni vele de nem tudok sajnos mert megint nem akar , nem is érdekli.


Sajnos az a baj hogy belul valahol mar teljesen tonkretett ez engem, és ezt nem merem magamnak bevallani de már félek attól is hogy ha ennek vége akkor egy másik nő megcsinálja igyan ezt velem ezért ismerkedni sem tudnék , vele meg már nem is merek tervezni mert mivan ha újra megcsinálja azt velem , mikozben 15 hónapja ez megy ...


A tortenetem egy elo pelda ... tokeletes volt minden es abbol lett ez ...

2019. okt. 2. 21:13
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne beszélgess, hanem beszélj! Mondd el neki minden nyűgödet keményen, határozottan! Úgy tűnik, a szelíd hozzáállás nem vezet eredményre. Jogod van hozzá, hogy emberszámba vegyen. Ha az sem használ, ha alaposan kiosztod, akkor azt gondolom, tojik a fejedre, és ott kell hagyni a francba.
2019. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17-nek van igaza. Legyél "durva". Beszélj túlzásokban. Észre kell vennie. Ne finomkodj. Egyszerűen mondd el neki mi a helyzet és hogy te most fogod magad és elmész egy párkapcsolati terapeutához. Ne kérdezd, hogy jön e vagy hogy egyetért e, menj el, ő segít neked is és remélhetőleg neki is. Első alkalommal úgyis egyedül mennek a felek. Csak határozottan. Igazi nagybetűs férfivá fogsz nőni a szemében, ha nem csak ülsz és nézed a kialakult helyzetet, hanem cselekszel.
2019. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!!! Gyereknek sem jó,ha egy ilyen feszűlt,,(te az vagy) családban él! Jogod van a boldogsághoz.
2019. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Istenem,milyen defektes,kommunikalni keptelen emberek vannak:( Kitartast neked kérdező. Ha vege leszmondanam hogy nem vesztesz semmit,de így hogy gyerek is van azért más a helyzet. Remelem rendbe jönnek valahogy a dolgok.
2019. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!