Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon tömören fogom leírni hogy ne fárasszak vele senkit anregényeimmel.


Barátnőmmel van egy közös kisfiunk aki most fogja tölteni a fél éves kort.


Mielött megfogant nagyon jó volt minden, minden téren ( közeledés, szex , természete)


A terhessége 1. Hónap végetől a közeledésemet elutasítja, külön alszunk azóta mert ő külön akart, szex terhesség alatt nem ia volt 1x sem.


Teljesen kifordult magából , én ezt mind a trimszterekre fogtam és voltam vakamilyen de mivel a terhesség az övé ezért onnantól kezdve csak lestem a kivánságait és semmit sem eröltettem amit nem akart.


A baba fél éve született meg de semmi sem változott, 15 hónapnál tartunk és ez már teljesen felőröl engem.


Nem közeledik felém, nem feküdtünk le szűk 15 hónapja.


Magától1x nem jön oda megölelni , megpuszilni.


Rengetegszer próbáltam megbeszélni vele de nem tudunk beszelni erről mert megbolodúl ha ezt a témát szóba hozom.


Imádom a kisfiam es a barátnőmet is de valami már nem a régi, teljesen padlóra vitt ezzel hogy neki ezzek a dolgok nem fontosak ....


Többször mondtam neki hogy ez így nem mehet tovább és ennek vége lesz ha ezen nem tud változtatni és 1x sem láttam rajta hogy érdekelné is :(


A gyerekkel nagyon jól bánnik , túl jól is , sőt túlságosan is csinálja ami már nagyon zavaró tud lenni.


Mindig molyol vele valami akkor is amikor a baba csak nezelodik pl a játszószőnyegen és semmi baja nincs.


Mint apa 1x sem tudtam még elvinni a ház körül pl sétálni a felügyelete nélkül. Egyszerüen a mániája lett nem elengedni a kezét.


Én már nagyon megszenvedtem ezt és nagyon sokszor próbáltam megbeszélni vele hogy ez így nem jó de semmi hatása nem volt .


Mennyiszer kértem hogy foglalkozzon a kapcsolatunkal hogy jó legyen , de semmi.....



2019. okt. 2. 08:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Basszus! Erre azert nem lehet azt mondani, hogy nem tettel meg mindent... nemtudom vannak az eleteben mas emberek akiket nagyon szeret es ad a velemenyukre? Anyja, tesoja stb? En oket kerdeznem mitevo legyek. De ez mar a veg.
2019. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem a szexet beszelnem meg a lany anyjaval hanem az ALAP problemat. Miszerint vannak szamodra is fontos dolgok amiket a baratnod nem akar veled megbeszelni. Csak hogy ez igy nem par kapcsolat. Ez igy egyoldalu es baromi onzo... nyilvan oda van a gyerekeert majom szeretettel es ez most a legfontosabb de baromira eretlen a baratnod ha nem latja az mennyire fontos a CSALAD. Es nem csak az anya-gyerek kapcsolat...
2019. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, javasold neki a pszichológust, ha nem hajlandó, akkor rakd ki, és indíts gyermekelhelyezési pert... akkr kénytelen lesz elmászni pszichológiai vizsgálatra...
2019. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez elég tipikus helyzet. A nő anya-üzemmódba kapcsol, és a férj nem is létezik. Ami számomra aggasztó, hogy nem is akar beszélni a dologról. Az biztos, hogy az első év nagyon nehéz. Az anyákat tényleg nagyon kimeríti a gyerekkel való állandó törődés. Tanácsot adni nem tudok, csak biztatni, hogy idővel van esély, hogy a dolgok normalizálódjanak. Viszont ehhez az kell, hogy mindketten akarjátok. A helyedben kicsit erélyesebben is megmondanám a magamét, bár nálunk is volt ajtócsapkodás, meg minden, aztán azóta is vannak gondjaink, mondjuk valószínűleg azért, mert én egy ponton belefáradtam az egészbe, és már leszarom.
2019. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Senkire nem hallgat, és tudja hogy a gyerekkel sakkba tud tartani mert nála fog maradni mert még picike.


Én felőlle mehetek ... ahova akarok ha ez nem tetszik...

2019. okt. 2. 09:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy hárman vagytok egy család, nem csak anyuka és a gyerek van, akit majomszeretettel nyúz mindig, ha kell, ha nem.


Ezt akkor is meg kell beszélni, ha összevesztek akkor összevesztek. Nyilván nem érzed jól magad ebben, felesleges lenne évekig kínlódni, muszáj lenne megbeszélni valahogy.

2019. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6#


Nem tudom , tobbszor mondtam hogy ehhez en keves vagyok egyedul hogy én akarom de te nem.



Képtelenség beszélni erről vele.


Tobbszor mondtam azt is hogy ha en csinálnám ezt és ő mondaná ezt hogy " elhanyagol , nem foglalkozik velem , egy ölelés nincs ,nem hogy szex 15 hónapja " en férfikent is úgy félnék hogy elvesztem..... nala a jelét sem látom pedig 4 hónapja már rendszeresen mondom.neki hogy kérlek beszéljünk már erről.


Terhesseg alatt is ez volt de , meg akartam kímélni a terhességét attól hogy nekem milyen panaszaim vannak felé...



Egyszerűen lakótársak vagyunk és szó szerint az önbecsülésem is teljesen padlón van már ....


Nem így akartam családot és a gyerekre gondolok folyamatosan hogy megérdemli a rendes családot ezért tartok még ki de napról napra semmi sem változik ..

2019. okt. 2. 09:22
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nagyon sajnálom a helyzetet. Ez kellene a családotok egyik legboldogabb időszaka legyen. Az aggasztó dolog ebben, hogy sem ölelést sem babusgatást nem igényel és még csak beszélni sem akar róla. Én a helyedben azt kérdezném meg, szeret-e egyáltalán, mert számomra ez is kérdéses
2019. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy itt valami nagyon nem stimmel a fejében. Lehet egy pszichológus kéne valóban. Mert ez így nagyon nem normális.
2019. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el párterápiára. Igazából neki kellene terápia, de egyedül nem fog elmenni. És nyugodtan szögezd le, hogy ha nem tesztek valamit, ebből válás lesz.
2019. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!