Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon tömören fogom leírni hogy ne fárasszak vele senkit anregényeimmel.


Barátnőmmel van egy közös kisfiunk aki most fogja tölteni a fél éves kort.


Mielött megfogant nagyon jó volt minden, minden téren ( közeledés, szex , természete)


A terhessége 1. Hónap végetől a közeledésemet elutasítja, külön alszunk azóta mert ő külön akart, szex terhesség alatt nem ia volt 1x sem.


Teljesen kifordult magából , én ezt mind a trimszterekre fogtam és voltam vakamilyen de mivel a terhesség az övé ezért onnantól kezdve csak lestem a kivánságait és semmit sem eröltettem amit nem akart.


A baba fél éve született meg de semmi sem változott, 15 hónapnál tartunk és ez már teljesen felőröl engem.


Nem közeledik felém, nem feküdtünk le szűk 15 hónapja.


Magától1x nem jön oda megölelni , megpuszilni.


Rengetegszer próbáltam megbeszélni vele de nem tudunk beszelni erről mert megbolodúl ha ezt a témát szóba hozom.


Imádom a kisfiam es a barátnőmet is de valami már nem a régi, teljesen padlóra vitt ezzel hogy neki ezzek a dolgok nem fontosak ....


Többször mondtam neki hogy ez így nem mehet tovább és ennek vége lesz ha ezen nem tud változtatni és 1x sem láttam rajta hogy érdekelné is :(


A gyerekkel nagyon jól bánnik , túl jól is , sőt túlságosan is csinálja ami már nagyon zavaró tud lenni.


Mindig molyol vele valami akkor is amikor a baba csak nezelodik pl a játszószőnyegen és semmi baja nincs.


Mint apa 1x sem tudtam még elvinni a ház körül pl sétálni a felügyelete nélkül. Egyszerüen a mániája lett nem elengedni a kezét.


Én már nagyon megszenvedtem ezt és nagyon sokszor próbáltam megbeszélni vele hogy ez így nem jó de semmi hatása nem volt .


Mennyiszer kértem hogy foglalkozzon a kapcsolatunkal hogy jó legyen , de semmi.....



2019. okt. 2. 08:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt jó ötlet, hogy nem azonnal avatkoztál be a változó helyzetbe, hanem 1,5 évvel később, így szerintem a barátnőd már magába temette a dolgot...


Ő vajon élvezte a szexet? Az emberek arról nem mondanak le, amit szeretnek csinálni, így vagy nem élvezte, vagy egészségügyi gondjai lehetnek.


Az is elképzelhető, hogy kiszeretett belőled és ugyanúgy gondolkodott mint te, hogy itt a gyerek, és miatta együtt marad veled.


Hány évesek vagytok? Hány évet voltatok együtt míg végül gyereket terveztetek?

2019. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
De lehet a hátsó szándéka az volt hogy gyereket csinálj neki. Most ez megvan te mehetsz ahova akarsz , eddig csak vetített neked..
2019. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!