Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltatok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltatok volna a helyemben? Egyik este a párom 3 és fél éve élünk együtt azt mondta vacsora közben hogy jobban szereti a csirkepörköltet mint engem.

Figyelt kérdés
Először azt hittem rosszul hallok de megismételte.Nem vagyunk már fiatalok először köpni nyelni nem tudtam aztán persze összevesztünk
2019. okt. 4. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben.
2019. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, nem gond baby, de ma éjjel a csirkepörköltet húzod a farkadra.....
2019. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Vacsi végén odamennék hozzá, mondanám, hogy foglalkozzunk ma egymással, majd amikor előttem van, majd megkérdezni:

"Ez a csirkepörkölt miért nem jó?".

Majd hirtelen a térdet felhúzni a golyók közé...

2019. okt. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Kivettem volna a farkát a nadrágjából, ráöntöttem volna a pörköltet, és kellemes szexuális életet kívántam volna neki a csirkepörkölttel a hátralévő életében.Utána összepakoltam volna, és vagy még akkor leléptem volna, de legkésőbb reggel mindenképp.Te miért is maradtál?
2019. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Neked kell tudni, amúgy milyen a stílusa, miket szokott mondani, mi komoly, stb.

Párom szórakozik ilyenekkel (nem azt mondja, hogy jobban szereti, hanem bizonyos dolgokra megszólal, hogy ez jobb, mint a....), olyankor mondom, hogy akkor legközelebb azt húzza a f...ra.

De ügyet nem csinálunk belőle....

2019. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a kaja a mindenem, de a páromnak sose mondtam ilyet.

Exemnek szakítás előtt nem sokkal, hogy szeretlek, de a kaját jobban

2019. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ez fekete humor vagy komolyan mondta? :D énis hasonlóan "romantikus" vagyok, de mindig szakadunk a nevetéstől :D
2019. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak viccből mondta, komoly arccal és te nem vetted a lapot?
2019. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És te erre nem tudtál visszavágni semmilyen vicces megjegyzéssel? ...
2019. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!