Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosan hány randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan hány randi után szoktak elkezdeni együtt járni a partnerek?

Figyelt kérdés
Nagy átlagba hány randi telik el, amíg a felek kijelentik hogy együtt járnak?

2018. márc. 31. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nagy átlagba' 2,427347. Plusz-mínusz 3.

Amúgy statisztikusnak készülsz, vagy mi hasznod van egy ilyen kérdésből?

2018. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk három randi után kérdezte meg a párom, hogy lennék-e a barátnője. Nagyon tetszett az egyenessége, hogy nem akart játszmázni, hogy nem mondja ki és akjir nem tudni hányadán állunk, hanem elmondra, hogy szerelmes belém. Szerintem ez az őszinteség ritka mostanában és ezért nagyon tisztelem.
2018. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ritka az ha kijelentik, azt éreznk fogod, todod, hogy mikor van már több, pl. első csók.


Van olyan barátom aki 10+ randi után se jött össze egy csajjal.

Nekem volt, hogy a 2. randin már egyértelmű lett.

2018. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnél más, nem lehet tudni.
2018. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen ismeretlenül futottunk össze, egy beszélgetés és természetes volt, hogy össze tartozunk. Nem kellett kérdezni, kijelenteni, stb, egyszerűen így jött.
2018. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3-4 randi után azért már letisztul a felekben, hogy mit szeretnének a másiktól. Én az 5. randi után mondanám azt, hogy jó ha már ki van mondva, hogy együtt vagytok.
2018. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk 5. randi.
2018. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A 2 volt barátomnál 1 randink sem volt. :(
2018. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi mindig a megismerés és a feltérképezésről szól. Hazamész elgondolkozol a történteken és próbálsz a megérzéseidre hallgatni. Ahol már van második randi az már gyakorlatilag az összecsiszolódás kezdete, ott már nagyon ritka hogy egy csók nem "cuppan el" és sokkal nyitottabbá is vállnak a felek egymással. Szerintem a 2-3 randi után már a többség felvállalja a kapcsolatot.

40F

2018. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

változó. nekem volt, hogy nem is tudom hány hétig randiztam valakivel, volt, hogy naponta találkoztunk, de nem csókolt meg, csak ölelgetett talán több mint egy hónapig. Nem tudtam mire vélni, de nagyon-nagyon tetszett, gondoltam, kivárom. aztán "szakított", anélkül, hogy bármi fizikai dolog lett volna köztünk.

Máskor meg szinte az első-második randitól egyértelmű, hogy összetartozunk.

Kimondani még sosem mondattam ki senkivel, magától értetődő volt.

2018. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!