Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egyutt lennetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyutt lennetek egy ilyen lannyal?

Figyelt kérdés
Olyannal, aki regen allandoan veszekedett es most is a legkisebb semmisegen felkapja a vizet. Viszont ami a fo gond hogy en emiatt a viselkedese miatt eljarok szombatonkent buliba olyanokkal akiket ismerek mar kb 10 eve vagy tobb es csajok meg nem vagy csak nagyon elvetve vannak ott ahol vagyunk. Ot nem lehet vinni mert senkit sem erdekel a mocskolodasa meg az orjongese. Regebben jott de mar megunta mindenki amit muvel. Ezert cserebe o mas pasikkal reszegedik le ugy hogy tobb alkalommal tobb napra eltunt es nem volt peldaul hogy meg kellett kerdeznie akikkel ivott hogy megdugtak e mert nem emlekezett (allitolag nem). Raadaskent ezeken az ivasain o az egyeduli csaj vagy nagyon neha van meg rajta kivul es a pasik egesz nap hivogatjak meg irogatnak neki, hogy meg akarjak bâszni. Ha meg kijelentem, hogy elmegyek hetvegen akkor vege a kedvessegnek, orjon hogy megol, akkor nem tudok menni sehova. Tehat addig kedves amig az van amit o akar.
2019. okt. 8. 07:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben egy darab vessző nincs.
2019. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

De van, egyet találtam.


Amúgy pedig nem lennék együtt ezzel a lánnyal.

2019. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
egy hónapig. Ha nem tud normalizálódni, átadom a helyemet másnak :)
2019. okt. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bocs a vesszok miatt, telefonrol irok.. viszont ekezet sincs benne :)
2019. okt. 8. 08:06
 5/22 anonim ***** válasza:
Egy darabig biztos bírnám, de azért hosszútávon...
2019. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem lennék a lánnyal együtt, de veled sem. Olyan ez az írás hogy pont jól kiegészítetek egymást. Egy szint.
2019. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Egyikőtök se kéne nekem sem.
2019. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy jobb, megèrdemlitek egymást.
2019. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miert nem vagyok jobb? Mert nem irtam vesszoket? Fogadni mernek, hogy a valaszadok nok, akik szinten ra akartak telepedni a pasijuk eletere teljesen, aztan kozbe meg kiszârtak nekik egy-ket porontyot, hogy magukhoz lancoljak oket. Szanalom, hogy a mai nok szemeben, ha az ember tartani akarja a kapcsolatot az ismeroseivel az egyenlo a megcsalassal.
2019. okt. 8. 10:31
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném a francba.
2019. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!