Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lennétek türelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lennétek türelmesek egy félénk, önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
Mennyit várnátok rá, hogy megnyíljon?
2016. márc. 4. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Éveket is akár.
2016. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem fog éveket várni, ez baromság. Én inkább elérném, hogy ne féljen :)
2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ ez mire irányul. Túl sokat nem. Minek vesztegessem rá az időmet mikor annyi lány van még?

Fordított helyzetben még nem láttam lányt egy fiúra várni max. akkor, ha nagyon nagyon bele volt esve.

2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Alul ? - Úgy kb 10 percet, utána nem birok magammal tovább.
2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Pár hét maximum. Ha ez idő alatt sem lehet kihúzni belőle egy épkézláb mondatot, akkor Agyő, Texas! Nem bírom azokat a nőket, akikből harapófogóval sem lehet kihúzni semmit, mellesleg gondolhatom azt is, hogy elege van belőlem, nem akar tőlem semmit, vagy éppen zaklatásnak veszi a közeledésemet. Szóval nem játszunk ilyet sokáig.
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen vagyok.... Ellennénk egymással...
2016. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Semeddig, mert számomra időpocsékolás ezekkel a lányokkal tölteni az időt.


Mivel én egy nyílt ember vagyok, ezért olyan nőket keresek, akik szintén ilyenek.

2016. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Max 3-4 hét.
2016. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg esélyt látok arra, hogy megnyílik. Ha pár héten belül semmi változást nem látok rajta, akkor nem egymást keressük, kár az időnket pazarolni.
2016. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy lássam rajta a hajlandóságot. Ha csak behúzódik, akkor tényleg nincs értelme erőltetni, mert ő sem akarja.
2016. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!