Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal, akinek a pénz a fontos, ha gazdagok lennétek vagy már esetleg vagytok is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted fizetnék-e egy örömlánynak? Persze.
2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem jönnék vele össze de nehéz olyat találni aki nem arra bukik
2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem.. ilyennel nem jönnék össze.
2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert akkor a pénzemet szeretné, és nem engem
2013. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért is ne jönnék össze, ha az elején ezt megmondja hogy amíg az ember jobbanáll anyagilag addig lesz vele akkor tudom mire számíthatok tőle mert nem árul zsákbamacskát. Más kérdés hogy helyes-e így társat keresni de nem vagyok bíró...
2013. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én inkább örökké a számítógép előtt ülnék és FAPP FAPP lenne, minthogy összejönnék ilyen nővel :)
2013. júl. 5. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
természetesen!
2013. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 walk w1th mee ***** válasza:
ha alapbóltudnám hogy ilyen a csaj..akkor 1dugásig ,vagy több dugásig:D
2013. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!