Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem jól magam ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban. Napok óta sírok, és úgy érzem nem vagyok a helyemen. Zárjam le?

Figyelt kérdés

3 éve leszünk együtt, és Nem rég költöztünk össze, de úgy érzem hogy korai volt.

Mostanában sok a feszko, nem érzen magam túl boldognak. Elmentem egy üzleti útra és felszabadult voltam, nem voltam görcsös, semmi.Ahogy hazaértem ez elmúlt, ismét szorongás jött rám...

Nagyon sokat dolgozunk alig jut idő egymásra. kevés az együtt töltött idő. Az együtt töltött idő abból áll, hogy elmegyünk boltba... Unom...

Egy tizenkét órás munka után beülök a gép elé és nézek egy filmet az a baj. " Nem foglalkozom vele"

Gyakran meglepem egy szál virággal vacsorával

Megölelem puszilgatom mindenhogy szeretgetem, de olyan viszonzást nem kapok amire én is vágynék. Szexben folyamatosan én kezdeményezek, és már picit meguntam... Otthon elmosogatok a tűzhelyet letörölgetem amikor főz és ha valamit nem úgy pakolok el már robban... pedig én is szeretem a rendet férfi létemre.25 évesen nem ezt az életet szeretném...

Ha elmegyek több napra munkám miatt, akkor meg hiányzik... Ez a se veled se nélküled kapcsolat? Nagyon nehéz, egyszerűen nem tudom mit csináljak lassan három éve együtt vagyunk... Az nem kevés idő bele halnék ha vége lenne de ez így nem mehet...

Lehet kéne beszélnem vele őszintén erről? Csak ha valamit akarok mondani egyből én vagyok a hibás én dolgozom sokat stb stb...

Az is rosszul érint hogy az ő idealja a kék szemű pasik, és látom hogy egy csomó kék szemű férfit követ a közösségi oldalakon, és ez is zavar, én barna szemű vagyok. tudom hogy ezt nekem kéne belül el intéznem, egy kis önbizalom hiánnyal is küzdök.

Folyamatosan a testvérével van elfoglalva ő külföldön dolgozik és mindent megtehet, ezt hallom majdnem minden nap hogy, ő milyen autót vett stb és ez nagyon zavar, én nekem három munkahelyem van sokat gürizek hogy jól éljünk és majd vegyünk egy közös lakást de úgy érzem hogy kicsúszott minden most alólam és amikor ezeket mondja nagyon rossz érzés tölt el...

Kevésnek érzem magam mellette.

Mit csináljak?



2019. okt. 8. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha így van,már rég le kellett volna zárni
2019. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lezárnám a helyedben.Csoda nem lesz.
2019. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ne sírj napokig, mert csúnya piros lesz a szemed és bedagad!:)

Elsőnek vegyél egy pár kék színű kontaktlencsét, amiben elsétálsz egy pszichológushoz, aki majd mesél neked a kapcsolatfüggőségről és annak kezeléséről.

2019. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ő elnézi otthon terpeszkedve hogy te rengeteget gürizel kettőtökért, és ő nem igazán dolgozik ennyit. Ha így van akkor ismerős a szitu. Azt javaslom most lépj, mert 30 felett nehezebb lesz új párt találni!
2019. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ő mit dolgozik?
2019. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk. Egészségügyben dolgozunk mind a ketten. Nekem van még ezen kívül két fél állásom, mivel az albérlet amiben jelenleg élünk, 100+rezsi és nehezen tudnék félre rakni... És azért előrébb szeretnék jutni
2019. okt. 8. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, korai volt még az összeköltözés. A hétköznapok harcai rögtön felőrlik a kapcsolatot, ha nem tesztek érte mindketten. Folyamatosan!
2019. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne
2022. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!