Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom nélkül nem tudok semmit csinálni kb?

Figyelt kérdés

Rengeteg időt töltök vele, 7ből 6 napokat kb, nyilván munkahely mellett. Én vagyok a lány, 10 hónapja vagyunk együtt. Huszonévesek vagyunk. Viszont mikor nem vagyok vele egyszerűen semmi életkedvem. Azelőtt szingliként eljártam koncertekre, edzeni stb. Mostmár koncertre is csak vele megyek, bármi programom van hívom, nem tudok nélküle lenni.

Különalvásról szót sem ejtenék... alig tudok elaludni, fáj a mellkasom, fizikailag érzem a hiányát.


Mit tehetnék? Tudom, hogy teret kell neki adnom és szoktam is, próbálkozom, ő szokott menni nélkülem koncertekre stb, de tényleg folyton hiányzik.

Semmiben nem lelem már örömömet, ha ő nincs velem... és ez még olvasva is nevetséges, nemhogy átélve. Ha ő elhagy értelmetlen lesz az életem is.


Én nem akarok ilyen sóvárgó függő lenni, szeretném nélküle is jól érezni magam, mi az istent csináljak hogy ezt rendbetegyem?


2019. okt. 8. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi hobbid vagy valami amit szívesen csinálsz? Rajzolás, fényképezés, festés, barkácsolás, sportolás, bármi.
2019. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanában semmi. Azelőtt voltak, de nem élvezem már őket.
2019. okt. 8. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
EZ idővel csillapodni fog, 10 hónap az nagyon kevés, még a rózsaszín köd idősakban vagytok, ne spilázd túl, lesznek itt még viták, együtélési problémák, nézeteltérések, stb. :) 26L
2019. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond, ha a párod is így érez irántad, és ő is jobban érzi magát veled, mint nélküled.

Én is így vagyok a férjemmel, akkor színesedik ki a világ, amikor hazatér, és a napjaim arról szólnak, hogy várom, mikor leszünk újra együtt. Mindennek csak vele van értelme, és minden attól jó, hogy ő velem van. Úgy érzem, nem lenne életem nélküle. Csak nálam ez már 37 éve tart. Szerintem ez a szerelem :-)

2019. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már beteges. Én ezt egyenesen ijesztőnek tartanám, hogy a nő nem tud nélkülem mihez kezdeni magával.
2019. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy a nő nem tud mit kezdeni magával a párja nélkül, hanem azt, hogy csak a párjával együtt érzi igazán jól magát. Nekem is vannak hobbijaim, és van, amit a férjem nélkül teszek, hisz nem lehetünk mindig együtt, ő is dolgozik és van saját elfoglaltsága, de ha távol van, mindig hiányzik, mert csak vele vagyok egész, és vele kerek a világ. Szerintem ebben nincs semmi beteges. Akkor van gáz, ha valaki a párja nélkül is ugyanolyan jól érzi magát, vagyis, tökmindegy neki, vele van-e a párja vagy nincs, magyarul, nincs szüksége a másikra.
2019. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy a nő nem tud mit kezdeni magával a párja nélkül, hanem azt, hogy csak a párjával együtt érzi igazán jól magát. "

Márpedig azt jelenti, hisz maga a Kérdező írta azt, hogy nem tud nélküle lenni, nélküle nem rézi jól magát. Ez elég nagy baj és nem normális.


"Akkor van gáz, ha valaki a párja nélkül is ugyanolyan jól érzi magát, vagyis, tökmindegy neki, vele van-e a párja vagy nincs, magyarul, nincs szüksége a másikra."

Dehogy van gáz. Én a párom nélkül is teljesen jól érzem magam, de attól még szeretem őt. Nehogy már egy felnőtt nő ne tudja jól érezni magát egyedül, ez elég durva.

2019. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!