Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehetett fennt férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett fennt férjem egy sextárskeresô oldalon ráadásul helyszín megadásával? Elhiggyem hogy nem csalt meg és nem is akart csinálni semmit? Mit tennétek ezek után a helyemben?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatról van szó.
2017. júl. 24. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarna semmit,nem lenne fent(szerintem)!
2017. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Te miért vagy fent rajta? Tán nem csak megcsalod?
2017. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Megkérdezted Tőle miért van/volt fenn? Az is lehet,hogy csak nézelődött,kíváncsi volt az ott lévő csajokra, bár azért az is kérdéses,hogy miért is?

Vannak akiket már az izgalomba hoz,hogy váltanak pár levelet, chatelnek esetleg, de akkor legyen Veled őszinte és mondja el,hogy esetleg mit hiányol, mit szeretne, mire vágyik.


Szerintem erre még az sem biztos,hogy Tőle őszinte választ kapsz, mi pedig csak tippelgetni tudunk, erre ne adja! Ha hosszú kapcsolatról van szó kardinális kérdés ennek a miértjét tisztázni!

2017. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább a helyedben azon gondolkodnék el, hogy vajon miért van fent, hogy miért süllyedt oda a kapcsolatotok, hogy neki ezen az oldalon fent kell, hogy legyen!
2017. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

"hogy vajon miért van fent, hogy miért süllyedt oda a kapcsolatotok, hogy neki ezen az oldalon fent kell, hogy legyen!"


Először is, nem "kell" fent lennie egy szextárskeresőn, akéárhova is süllyedt a kapcsolatuk, ugyanis gerinces ember előbb komunnikál, ha az nem megy, akkor szakít.


Másodszor, sokak bármilyen kapcsolatban képesek megcsalni a másikat, ha a lila köd már enyhült.


Harmadszor, ez úgy jön le, mintha a kérdezőt hibáztatnád, hogy szegény, áldozat férjét belehajszolja egy megcsalásba.

2017. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#5


1. A pasinak nincs gerince

2. Bármilyen??? haha..ahol jól működő kapcsolat van, mindenki megkap mindent, ott kétlem

3. Mindig kettőn áll a vásár! A kérdező is ugyanolyan hibás, mint a párja, hogy ide jutott a kapcsolatuk!

2017. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem esett le a tantusz,hogy valami nincs rendben.Tènyleg nem volt rendben....sok "stressz,tennivaló,fáradtság" sorolhatnám a hülye kifogásokat.De akkor mièrt nem koppint az oromra hogy hahó!!Ès ennek ellenère nem én vagyok aki többször nem akarja,hanem ô fáradságra hivatkozva.
2017. júl. 24. 15:44
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
legyél izgalmas szexbomba... többnyire ez a probléma...
2017. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
más nőkkel akar dugni.vajon miért?
2017. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%

#7


Látom, mennyire figyeltek egymásra, és mennyire törődtök egymással.

Miért mondod, hogy kifogások? És ha tényleg igaz?


Ezért mondtam, hogy mindig kettőn áll a vásár. Te nem vetted észre, ő meg nem mondta. Egyik kutya, másik eb.


A problémák nem most kezdődtek az is biztos, ez már csak a jéghegy csúcsa.

Le kéne ülnötök és őszintén, nyíltan beszélgetni a kapcsolatotokról!

2017. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!