Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők többsége, miért gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők többsége, miért gondolják párkapcsolatban, nekik semmit nem kell csinálni?

Figyelt kérdés

Nők többsége szerint arról szól párkapcsolat, házasság:

Férfi feladata:

Magas fizetésű(több száz ezer ft) munkája legyen, mindennap főzzőn, takarítson, mosogat, bevásároljon pl:ételeket, gyereket neveljen,folyamatosan szórakoztassa nőjét , minden hová kocsival vigye el nőjét, folyamatosan dicsérje a nőt pl: gyönyörü angyalkám ,

szexisten legyen az ágyban, 24-0 nő kívánságait kell teljesítenie.


Nők feladata:

Nem kell dolgozni , férfi összes pénzét magára költse PL: fodrász,műköröm,csilli-villi dolgok , férfi pénzéből boldog legyen a nő.


Hány olyan nőt ismertem aki, fel volt háborodva mi azz!! hogy neki "dolgoznia" = főzés,takarítás,mosogatás kell! Nőnek feladat semmittevés!

Hány olyan nőt ismertem aki, nagyot csalodot párkapcsolatokban, mert az hitte neki nem kell semmit csinálni.

Hány olyan vállást ismerek, azért válltak el mert a nem dolgozó nő magára pénz költése kivül,semmit nem akart csinálni(pl: saját gyerkekével nem foglakozot). Dolgozó férjétől elvárta főzzőn,takarítson.


Ilyen nők párkapcsolatban , férjet vagy férfi házirabszolgát vagy pót-szülöt keres magának?

Mi az okai hogy így gondolkodnak?



2016. dec. 15. 08:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Te hol élsz?
2016. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Egy ilyen part sem ismerek, ahol igy működne a dolog... Tul sok volt a gagyi amcsi sorozat.. :)
2016. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg te sem hiszed el, amit leirtal. Megis honnan ismered az ilyen noket? Mindaz, amit leirtal, meg szikrajaban sem igaz a felesegemre, de meg az ismeroseim felesegeire sem, sot meg a legeny kori baratnoimre sem. Es meg a fiatalabb holgy ismeroseimre sem. Mindegyik dolgozik, es elvegzi a hazimunkat, amelyiknek van gyereke az becsulettel neveli oket, es inkabb azert akad ki, ha eltartottnak akarjak beallitani. Ha meg nem akarsz szexelni, akkor meg keress magadnak lakotarsat, ne feleseget.
2016. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Első kérdés: anyád is ilyen? Akkor kérdezd meg tőle.

Második kérdés: hol lehet ilyen szánalmas, puhapöts balekokat találni, akik ezt meg is csinálják? :D

Egyébként meg mindenkivel azt tesznek meg, amit lehet. Ha nem lehetne a balfékkel ezt megcsinálni, akkor találna rendes nőt, mert az ilyet kidobja.

De gondolom a kérdésben szereplő néni egy igazi kis luxusprosti külsőre is, és a bácsi meg boldogan pénzeli, csak jusson egy kis nedves punci. :D

Ebben az esetben pont meg is érdemli, ha így bánnak vele a nők!

2016. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Voltál te már párkapcsolatban?
2016. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Férfi feladata:

"Mindennap főzzőn, takarítson, mosogat, bevásároljon "


Te mindennap ezt csinálod??

Ezt inkább ti várjátok el a nőktől nem??.

2016. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy többségük ilyen, de akad köztük sok az tény.


"Mi az okai hogy így gondolkodnak?"

Esetleg otthon nem voltak háziasságra nevelve, szoktatva, mert a szülők takarítottak ki helyettük? Vagy alapvetően a lustaság.

Az megint más kérdés, hogy amelyik fiú ezt képes elfogadva csinálni is, az szó szerint jó nagy balek. Szerintem a munkamegosztás és egymás megértése és egymásra történő odafigyelés lenne a legfontosabb. Nyilván ha hazaérek a munkából fáradtan, és látom, hogy feleségem rosszul van, akkor nyilván pihenjen, és aludjon, és én összepakolok pl. a konyhában, de azért ha nincs baja, de egész nap otthon van, akkor ő is tegyen valamit.

Egyébként a közös munkákból egész jó csapatépítés jön létre, így van ez itt is. Ne csak az egyik fél küszködjön.

2016. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Például kamasz éveimben ismertem néhány olyan lányt, akik nem akartak egyenértéket bevinni az esetleges házasságba. Vagyis a fiú jómódú és dolgos volt, a szexet is szerette és a nők számára nagyon vonzó szexuális kisugárzású volt. De néhány lány úgy gondolta hogy neki nem kell semmi ilyesféle extrát adni csak felcsípni a fickót és jöhet a gyerek meg a házaság. Ilyen esetben minimum azt az "extrát" kellene adnia a nőnek hogy például legyen nagyon szép és vonzó, netán átlagos szépségű de ő is jómódú. De hogy semmi pluszt iletve pontosabban fogalmazva egyenértéket nem ad a házasságba, vagyis nem is szép, nem is gazdag, netán nem is szorgos, az az ami nem igazán oké. Ismertem ilyen házasságot, de abban a férfi volt az aki semmit sem adott, el is váltak. Meg olyan példát sokat tapasztaltam hogy egy nő próbálkozott úgy hogy ő semmit sem nyújtott volna, de az a kapcsolat létre sem jött.
2016. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Megint egy általánosítás. Szerintem rossz körökben mozogsz, én nem igazán találkoztam ilyennel, de ha van is, akkor sem a nők többsége. A környezetemben minden nő dolgozik, aki nem nyugdíjas.
2016. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Te kit és mit értesz az alatt, hogy "nő"?

Mert hogy nem azt, akiket én, az egészen biztos, úgyhogy elsőre ezt kéne tisztázni.


És mit értesz az alatt, hogy "férfi"? Mert jelenleg a kérdésben szereplő lényről akkor se hinném el, hogy férfi, ha előttem lóbálja a 25 centis farkát.

2016. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!