Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma elmondtam az élet társamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elmondtam az élet társamnak hogy terhes vagyok tőle, de nem szeretné a babát?!

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy van már 3gyerekünk kettő fiú és egy kislány. Viszont ismét babát várok és a kővetkező a helyzet. Az élet társam azt mondta hogy ne tartsam meg vetessem el a gyereket mert neki nem kell több gyerek. De én nem szeretném megölni a gyerekemet... nem szeretnék abortuszra menni! Milyen lehetőségeim lennének? Még egy hónapom lenne ha el vetetném ugyanis 8hetes terhes vagyok orvosnál is voltam. Vetessem el akoor is ha nem szeretném vagy szüljem meg de akkor viszont esélyes hogy a párom faképnél hagy a 4gyerekkel. Fogalmam sincs mit tehetnék!
2019. okt. 8. 18:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntheted, hogy 3 vagy 4 gyerekes egyedülálló anya leszel... Ennek a kapcsolatnak így is úgy is vége.
2019. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
29%

Kommunikáció!


Ülj le vele és beszéld meg vele.

2019. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy a gyerek kérdésről még dugás előtt kellett volna szót ejteni. Mert ugye ha már nem szeretnétek gyereket, akkor gondoskosni kell a megfelelő védekezésről. A lehetőségeid azok amiket leírtál.
2019. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond miért nem szeretné a gyereket?
2019. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél abortuszra menni, akkor miért nem védekeztek?

3 gyerek után sterilizációt is lehet kérni.


Azért az erősen gondold át, hogy tudnál élni egyedül 4 gyerekkel.

2019. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Hát én nem így gondolom hogy ennek a kapcsolatnak így is úgy is vége. Ha elvetetem a gyereket akkor megy minden tovább ahogy eddig. A párom nem mondott olyant sem hogy ha megszulom elhagy csak annyiz hogy vetessem el. Nem tudom melyik lenne a helyes megoldas de a paromat nem szeretnem elvesziteni es nem szeretnem hogy a gyerekeim apa nelkul noljenek fel. Beszeltunk mar errol csak az a baj hogy a parom nem mondd semmit azon kivul hogy vetessem el. Pedig nagyon jol tudja hogy szerettem volna egy negyedik babat is es eleinte o is akarta nem csak en. Es tessek most hirtelen meg gondolta magat.. ti kit valasztanatok? A parotokat vagy a még meg nem szuletett gyereket?! Tudom furcsan hangzik az egesz amit irok de teljesen ossze vagyok zavarodva :/
2019. okt. 8. 19:09
 7/51 A kérdező kommentje:

Ő azért nem szeretné a gyereket mert szerinte sok a 4 gyerek és fel szeretné ezeket a gyerekeket nevelni normálisan.

Be adattam magamnak a fog.gatló injekciót de nem használt mert szoptatom a picit.fogalmam sincs hogy törtènhetett ez.a legnagyobb rémálmom az abortusz. Még ha bele gondolok akkor is elkap a sírás na de hogy még át is kell élnem az a durva. :(

2019. okt. 8. 19:12
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Én a mostani fizetésemmel el tudnék tartani 4 gyermeket így szerencsémre semmi perc alatt a gyermekemet választanám, de ha nem tudnám eltartani akkor erősen gondolkoznék, s ha nem találnék megoldást akkor lehet elvetetném... Ha elveteted nem hiszem, hogy menne minden tovább mint eddig, mivel te azt mondod akarod ezt a babát, háborút hagyna benned, megviselne s ezt a párodon vernéd ki előbb utóbb, mivel ő lenne az oka, hogy nem született meg. Ha meg megtartod akkor ő okolna téged, hogy igen me megmondta ő, hogy nem kell a negyedik. Nehéz kérdés
2019. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%

"Ha elvetetem a gyereket akkor megy minden tovább ahogy eddig."


"legnagyobb rémálmom az abortusz. Még ha bele gondolok akkor is elkap a sírás"


Szóval a drága párod belekerget a legnagyobb rémálmodba, de nem szerinted nem lesz törés a lelkedben, a kapcsolatotokban, minden rendben, love, peace, happiness?


Nem tudok értelmes tanáccsal szolgálni, csak azzal, hogy ebbe ne kapaszkodj. Trauma lesz, vagy fel tudtok belőle állni közösen vagy nem.

2019. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
41%

Ez most komoly h az injekció mellett?

Az pont azért van hogy semmi ne gátolja a felszívódását. Ez nekem sántít.

Másrészt meg baromi tapintatlan az élettársad. Nem az ő testében ölnek meg egy magzatot. Meg nem neki fáj testileg lelkileg.

Én megtartanám. Ennyi gyerek után már elég sok pénzt fizet az állam már bocsánat hogy így mondom. Az abortusznál szerintem jobb.

2019. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!