Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma elmondtam az élet társamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elmondtam az élet társamnak hogy terhes vagyok tőle, de nem szeretné a babát?!

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy van már 3gyerekünk kettő fiú és egy kislány. Viszont ismét babát várok és a kővetkező a helyzet. Az élet társam azt mondta hogy ne tartsam meg vetessem el a gyereket mert neki nem kell több gyerek. De én nem szeretném megölni a gyerekemet... nem szeretnék abortuszra menni! Milyen lehetőségeim lennének? Még egy hónapom lenne ha el vetetném ugyanis 8hetes terhes vagyok orvosnál is voltam. Vetessem el akoor is ha nem szeretném vagy szüljem meg de akkor viszont esélyes hogy a párom faképnél hagy a 4gyerekkel. Fogalmam sincs mit tehetnék!
2019. okt. 8. 18:53
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
10%
Legyen 5. gyereked is.
2019. okt. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!