Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki 30 felé közeledve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 30 felé közeledve képtelen volt hosszútávú kapcsolatot létrehozni, annak a jövőben sem fog sikerülni?

Figyelt kérdés

Az illető leghosszabb kapcsolata 2-3 év volt, de a többi kapcsolata is 1-2 év, vagy ennyi se. Én is kavartam vele, és eleve furcsa volt, hogy egy éjszaka után meglepődött, hogy járnék vele, nem volt számára egyértelmű, hogy komolyan gondolom, pedig előtte 2 hónapja beszélgettünk. Később is lett kapcsolata, véget ért, megint lett, megint véget ért, és valahogy éreztem, bár nem tudtam, mi van, hogy ugyanazok a gondjai lehettek (neveltetéséből fakadó), amik akkor is voltak, amikor én ismerkedtem vele.

Szóval az eddigi kapcsolatai se voltak egyszerűek, de most is hasonló van, külföldön dolgozva összeszedett egy másik országból származót, és a közös kint tartózkodás köti őket össze. Akárhogy gondolkodok rajta, mindig oda jutok, hogy az illető hiába szeretne kapcsolatot, esetleg tényleg elkötelezné magát egy életre, képtelen rá. És akinek eddig nem jött össze, mivel megváltozni már nem fog a természete, miért működne a jövőben? Valahogy úgy érzem, hogy nem azzal van a baja, hogy az igazit keresi, és eddig egyikünk sem volt az, hanem ő az, aki sosem fog tudni elköteleződni. Sok ilyen ember van?


2019. okt. 8. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
O tuti nem fog, ahogy te se, mert vonzod az ilyeneket.
2019. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt az elköteleződéssel van a baj. Vannak emberek akik egyszerűen nem alkalmasak komoly kapcsolatra, nem tudnak ilyet kialakítani mert nincsenek meg a megfelelő tulajdonságaik hozzá. Például kommunikációs képességek, érzelmi intelligencia, megfelelő érzelemkifejezés, önismeret stb. És igen, sok ilyen ember van. És mivel sok ilyen ember van az ő gyerekeik sajnos nehezen fognak ebből kitörni hiszen sosem látnak jó példát vagy jó kapcsolatot. Én úgy gondolom, hogy kevés ember van akinél megvannak a megfelelő tulajdonságok ahhoz, hogy hosszan tartó, tényleg jó kapcsolata legyen.
2019. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy miért alakult ki nála (számtalan mentális tényező okozhatja), fontosabb hogy nálad miért alakult ki, ha úgy érzed hasonló cipőben jársz. Ne foglalkozz az illetővel, már kikerült a "látókörödből" inkább saját magad ismerd meg! Benned is megvan az oka.
2019. okt. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 1000 oka lehet, amiből te betippeltél egyet. Én például lassan 38 vagyok mégis 3év a rekordom😀 A többi kapcsolatom időtartama kis túlzással mérhetetlen, de nem gondolom, hogy képtelen lennék elköteleződni. Csak nem mindenáron. Volt már olyan, akivel el tudtam volna képzelni az életemet(igaz hazasság nelkül),na ők pont átvertek. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy a 18.szulinapján beleszeret valakibe, aki szintén belé, és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Ez csak a népmesékben gyakori, nem az életben. A férfiaknak meg a biológia órájuk se ketyeg, szóval nagyobb eséllyel kivárják az igazit, mint sok nő.(Szerintem.)Szóval azért, mert 30 éves koráig nem találta meg, nem azt jelenti, hogy később se fogja. Ráadásul az évek múlásával az az "örökké" se tűnik már olyan felelmetesen hosszú időnek, mint húszévesen.(Ez tapasztalat.)😀

37N

2019. okt. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval nincs még 30 és a leghosszabb kapcsolata 3 év volt. Aztamindenit. Kövezzük meg, máglyára vele, vegyük el a nagyanyja nyugdíját, vonuljon öregek otthonába egyből, úgyis magányosan fog megöregedni.


Most komolyan. Egy 3éves kapcsolat hosszú, jó tapasztalat házasság előtt.


Attól, h te nem kellettél neki, attól még alkalmas komoly kapcsolatra.

2019. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#2: ebből arra is következtetek, hogy az illetőnek gyereke se lesz. Vagy biztosan egyedül fogja nevelni, esetleg nevelőszülővel. A húga már eleve ebben a cipőben jár, a mostani kapcsolata nem az apukával van.
2019. okt. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!