Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek áthidalható ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek áthidalható ez a számomra rettentően idegesítő felfogásbeli különbség a párom és köztem?

Figyelt kérdés
Ha találkozni akarok, hét elején megkérdezem tőle viberen, hogy pl. vasárnap du. ráérsz-e (muszáj jóval előbb, mert munka mellett sokat maszekol), de ő nem reagál semmit! Se a kérdés után, sem pedig a feldobott időpontig!! Én várnék a visszajelzésére, mert szerintem az a normális, hogy konkrétan lefixáljuk a találkozás időpontját és nyilván azért is kellene a válasz, hogy tudjam tervezni a hétvégém többi részét. Ő viszont úgy veszi, hogy részéről meg lett beszélve az időpont vagyis a hallgatása egyenlő a beleegyezéssel. Én az időponthoz közeledve viszont visszajelzés hiányában egyre idegesebb vagyok és kérem, hogy reagáljon, de erre meg ő háborodik fel, hogy minek kérdezgetem azt amit már "megbeszéltünk". Nem érti meg, hogy szerintem az nem megbeszélés, hogy feldobok egy lehetséges időpontot, ő meg nem mond rá semmit. És ez így megy minden találkozás előtt:( Várnám a visszajelzést, ami szerinte felesleges. A hallgatásai miatt már úgy érzem, hogy nem is akar velem találkozni. De ennek viszont ellentmond, hogy minden találkozóra eljön. A kapcsolatunk elején ez nem volt gond, mindig lefixáltuk a találkozás időpontját. De a párom fél éve azt mondogatja, minek minden találkozást külön-külön lefixálni. A kapcsolatunk egyébként jó, de ezt a felfogásbeli különbség mindig gondot okoz. Szerintetek mit lehet tenni?
2019. okt. 9. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha minden talin ottvan amit kitalálsz, akk miért görcsölsz?

Másrészt kérd meg h h legalább egy "ok" szóval jelezze a beleegyezését.

2019. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem derült ki,hogy Te vagy a lány vagy a srác?


Egyébként szóból ért az ember, tehát részemről is evidens,hogy visszajelezzen, még akkor is, ha a hallgatása beleegyezés.


A maszekolás miatt -és talán a férfiak az egyszerűbben gondolkodók- úgy gondolom,hogy Te vagy a nő. Ha így van, Te szervezed a találkozókat?

De nemtől függetlenül, általában nem természetes az,hogy mindig az egyik fél szervez, közöl, a másik rábólint, vagy se.

2019. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem idegesítő. Nem írtad mióta vagytok együtt és hogy esetleg volt-e arról szó, hogy közös jövő, összeköltözés.


Mondjuk én 100%, hogy nem lennék ilyen emberrel kapcsolatban, aki heti egy vasárnap délutánt ér rám. Ez nem kapcsolat az én szememben.

2019. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért idegesítő számodra, mert te így döntesz. Dönthetsz úgy is, hogy nem idegesítő számodra. Volt probléma, nincs probléma. A problémát itt te hozod létre, amúgy nem létezik.
2019. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk legközelebb próbálkozz egy ilyennel:

"Ráérsz vasárnap? Kérlek, válaszolj holnap estig, mert lesz egy másik program is, amire elmennék, és tervezni kell a hétvégét." Ha nem jelentkezik a megadott határidőig, akkor meg tervezz be más programot, ha problémázna miatta, akkor meg emlékeztesd az üzenetedre.

2019. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
És arra még nem gondoltál hogy írogatás helyett inkább felhívod telefonon? Akkor tuti le tudjátok fixálni hogy mi legyen a hétvégén...
2019. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején még megemberelte magát és figyelt rád, most meg már megvan a tuti, bele lehet szarni. Volt tapasztalatom hasonló emberrel, soha többet. Akivel ennyit sem lehet megbeszélni, hogy legalább egy okét dobjon, máshol is gond lesz.
2019. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen engem is mindig idegesitett.Legalább egy ok.-t dobjon ha már többre nem képes.
2019. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, miért lett lepontozva, de nekem ez bármilyen hasonló esetre bevált, hogy vagy mondjon valamit, vagy tervezek nélküle programot, tökmindegy, hogy milyen típusú kapcsolat. Előbb-utóbb mindenki megszokta, hogy én nem szoktam másokra várni, és aki nem mond semmit, azzal nem tervezek. A hallgatás nem beleegyezés, hanem érdektelenségnek veszem, ha program tervezéséről van szó. :-) Akinek nem tetszik, az tanulja meg, hogy aktívan vegyen részt a találkozó tervezésében, vagy nem lesz találkozó.
2019. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, pár óráig majd működik, ha fenyegetve érzi magát, de amúgy nem fog változni és más téren is számíts ilyenekre.
2019. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!