Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg idegesítő vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idegesítő vagyok emiatt? 35/F

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, (nem élünk együtt) és reggelente én mindig korán kelek a meló miatt, de ő későn kel. amikor van kis időm, mindig írok neki egy "jó reggelt szerelem, legyen szép napod" vagy hasonló tartalmú üzenetet. Néha a válasz az hogy "kösz", vagy csak egy lájkot küld, de van amikor azt írja hogy minek írom le neki mindennap ugyan azt, őt nagyon idegesíti minden reggel ugyan arra az üzenetemre kelni. Tényleg idegesítő vagyok emiatt, hogy kedves akarok lenni?

2019. szept. 20. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, figyelmes tőled, hogy reggel gondolsz rá.

Én, értékelném.


Ha sokáig alszik, a telefont, pl. le lehet némítani...


De, nyilván én másképp gondolkozom, mint a barátnőd.

2019. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Igen, egy év után ku.rvára meg lehet unni, ha szóról szóra ugyanazt elküldöd, minden nap.

Elsőre is elég nyálas. Századszorra....

2019. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Ird neki azt h "hazajövök megb***lak ri***nc, addigra főzzél meg és takarits ki. Figyeld a változást :D
2019. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 nem az üzenetemre kel, rosszúl fogalmaztam. Amikor reggel bekapcsolja a wifit, akkor mennek el az üzeneteim, ami idegesíti
2019. szept. 20. 11:03
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 nem az én műfajom így beszélni egy nővel :D.
2019. szept. 20. 11:06
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Pedig lehet jó lenne megfogadni a tanácsát!

Nekem jobban tetszene a pasimtól olyan üzi, hogy “mire hazaérek, letépem a bugyid is..” ..mint ilyen jókisfiús xarság.

2019. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Van aki imádja ezt a non-stop nyáladzást van aki meg hány tőle. Ismerek olyan lányt aki hatalmas hisztit tud levágni, ha elmerad a reggeli szejejmem-édeszem-puszijjak. A barátnőd nyilván nem ez a kategória. Ezt meg csak súlyosbítja, ha olyan nehezen kelő típus, akinek nem csak kipattan a szeme és indul a nap, hanem kell neki egy óra mire magához tér. Na és ha ebben a zombi időszakban minden nap ugyan azzal az értelmetleb baromsággal kell foglalkoznia, persze hogy előbb utóbb besokall.
2019. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem feldobná a napomat, ha egyszer az életben írna valami kedveset..
2019. szept. 20. 11:24
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
De már elege van a nyálfürdőből 🤷
2019. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Igen baromi idegesítő tud lenni ez hosszútávon.

Irj neki mast, vagy semmit.

Beszéljétek át, vagy várd meg ha nem írsz neki akkor lehet ő fog írni neked.

Am, amit a srácok irtak próbáld ki, kell néha változatosság, :P

2019. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!