Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek azért, hogy elnyomják ok más iránt az érzelmeteket?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt van 3 gyercözünk de én màr nem vagyok vele boldog.

1.nem becsül meg

2.nem kedves velem (persze néha igen)

3.nem válunk egyet (2-3 hetente talán 1x)

4.elvár tőle mindent (legyen rend, vacsora, vigyem mindenhova a gyereket de mellette a cégünket is csinálja de abba is többet dolgozzak)

5.kiabál velem, csúnyán beszél

6.ritkán bánt fizikálisan is


Megismerkedtem valakivel akivel azt érzem akár boldog is lehetnék (neki sem jó a kapcsolata) egyszer már csokoloztunk is (ez is egy pont családi vita utáni volt amikor megütött a férjem) de próbálom magamba elnyomni az érzelmeket.

Néha azon veszem magam, hogy a srácról álmodozók, gondolom rá...

Tudom nem helyes!

Hogyan tudnám elnyomni ezt az egészet magamba?



2019. okt. 11. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez egy bántalmazó kapcsolat. Azon kellene gondolkozni, hogy hogy tudnál ebből kiszállni.
2019. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... megcsókoltál egy kedves embert, miután a férjed megütött, de az izgat a legjobban hogy ez nem volt helyes??


Igen, nem túl helyes dolog, de basszus, a háttérben sokkal súlyosabb dolgok mennek!


A párkapcsolat lényege, hogy két ember szereti egymást, kábé eggyé válik. Közöse nevelgetik a gyerekeket, élvezik az életet...


Ha te nem érzed jól magad, bántalmazva vagy (érzelmileg és fizikailag) akkor szrt sem ér az egész.


A gyerekek is ezt a mintát lássák?


Az is lehet, hogy ők is kapni fognak.


Lépj le, hagyd ott ezt a férget.

2019. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!