Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy férfi meddig hagyja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi meddig hagyja hogy őt elnyomják, csesztessék? Hol van az a határvonal, hogy egy férfi papuccsá válik-e vagy pedig végül lelép, mert nem bírja elviselni a nő uralmát?

Figyelt kérdés

sok ilyen nőt ismerek, és nem értik ezeket az összefüggéseket. Jönnek azzal, hogy ők nem behódolós fajták, és már egyáltalán nem tisztelik a férfit, és rájuk erőltetik az akaratukat.


Hol van az igazság, ki mit gondol?



2013. jún. 4. 17:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálta a zsák a foltját (tutyimutyi, irányításra vágyó pasi és öntudatos, akaratos, domináns nő), akkor akár egy életen át megfelelhet mindkét félnek ez a felállás. Ha igazából nem ilyen típusú a férfi, csak átmenetileg, a nagy rózsaszín köd miatt tűr el többet, akkor előbb-utóbb konfliktus forrása lesz.
2013. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a nő domináns és a férfi gyengébb, de ahol a tisztelet az egyik részről megszűnik, az már egy halott kapcsolat.
2013. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hallod de én nem hinném, hogy egy FÉRFINAK jó papucsnak lenni. Akkor az már valami degenerált fajta, aki ezt élvezi.
2013. jún. 4. 18:07
 4/25 A kérdező kommentje:
szerintem nem egészséges, hogy a férfi tisztelje a nőt. Már úgy értem, hogy persze mindkét fél tisztelje a másikat, de a kapcsolat úgy egészséges, ha a nő tiszteli a férfit főleg. A férfinak kijár a tisztelet. És egy okos nő ezt tudja is.
2013. jún. 4. 18:09
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért jár ki egy férfinak tisztelet csak azért mert ő a férfi?
2013. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 5-ös, hanem azért, mert EMBER. Ahogy a nő is. Ezért mindkettőnek kijár a tisztelet, ha arra rászolgálnak.
2013. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus Kérdező, miket beszélsz? Mindenkinek - nemtől függetlenül - csak akkor jár a tisztelet, ha méltó rá. Az, hogy milyen nemű vagy, és hogy mennyi a korod mondjuk, az csak egy állapot.

Férfiként mondom, hogy nagyon el vagy tájolva és/vagy irtó fiatal lehetsz. De minimum egy idióta az, aki ilyenekre tanított téged. ÉRD EL, hogy a nő tiszteljen, ne pedig hatalmas mellénnyel és arccal várd el, hogy a nő essen hasra előtted.

2013. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

"hallod de én nem hinném, hogy egy FÉRFINAK jó papucsnak lenni."

Akkor elég keveset láttál a világból. Vannak olyan pasik, akik kifejezetten igénylik az irányítást, akik igazából fel sem nőnek soha. Bár igaz, a férfias férfiak nem szoktak elpapucsosodni. Ez viszont nem azt jelenti, hogy az asszonynak kuss a neve, hanem, hogy egy kapcsolatban ha vannak is nézeteltérések, egyik fél egyénisége sincs elnyomva.


A tiszteletnek viszont kölcsönösnek kell lennie. Ugyanúgy nem találom jónak azt a kapcsolatot, ahol a nőben nincs tisztelet a férfi iránt, mint ha a férfiben nincs tisztelet a nő iránt. Amiről te beszélsz, az szerintem az, amikor a nő felnéz a férfire. Mi nők általában szeretünk felnézni a párunkra, de ez nem zárja ki, hogy a tisztelet kölcsönös legyen.

2013. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
6-os vagyok, bocsi, de nem olvastam el a kérdező válaszait, azért rohantam ki így. Amit Te mondasz, kedves Kérdező, azért a hajad tépném ki...
2013. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
amikor egy férfi elkezd pelenkázni
2013. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!