Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakban vagy magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakban vagy magamban nem bízok? Mit lehet tenni a kóros önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Elsősorban nőtársaim véleményére vagyok kíváncsi. Volt már számtalan párkapcsolatom, nagy szerelmek, csodás pillanatok stb. de mindegyiket beárnyékolta a kóros önbizalomhiányom és az ebből fakadó féltékenykedéseim is. Úgy érzem a magamról alkotott önképem és a valóság nem egy és ugyanaz. Mindig dicsérnek, hogy jó nő vagyok, modell alkat, szép stb. de egyszerűen én ezt nem látom, nem így élem meg. Borzasztóan zavar az ha a párom megnéz az utcán más nőt, mert rögtön az jut az eszemben, hogy neki biztos jobb a feneke, szebb az arca stb. Azt is tudom, hogy betegesen ezt figyelem és utána persze rosszul érzem magam, amit a párom nem ért. Tudom, hogy minden férfi megnéz más nőket és ez nem egyenlő a megcsalással. A legnagyobb problémám az, hogy nem tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet és hogyan "ne vegyem észre" ha megnéz mást is. Lányok, ti hogy csináljátok? Sokszor megvádolom őt, hogy nem tudok benne megbízni, pedig a csillagokat is lehozná nekem. Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatot ezzel.
2019. okt. 13. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy reménytelen, ha már felismerted a problémád, de ne csak magadat hibáztasd.

Minden nőt zavar, ha megnéznek mellette egy másik nőt. Engem is totál kiakaszt, de nem azért, mert jobban néz ki nálam, hanem, mert a párom semmibe néz. Én a helyedben nem "nem észrevenni" próbálnám, hanem megbeszélném a párommal, hogy legalább mellettem fogja vissza magát. És nem minden férfi csinálja ezt, a mostani páromat még sose sikerült rajtakapnom, pedig nem is tettem még szóvá, hogy zavarna hisz nincs miért.

2019. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen leírod,hogy magadban nem bízol. A meg nem becsült bók egyenlő a szemétre hányt virágcsokorral vagy jeggyűrűvel. Ezzel tényleg elcseszhetsz mindent.

Első körben annak kellene eljutni az agyadig, hogy kapcsolatban vagy, nem versenyhelyzetben...de ha abban is vagy, akkor próbálj jobb lenni, mint mások, nem a durcás kislányt játszani, aki inkább nem is játszik, mert nem akar veszíteni. Szóval vagy nyugodj le vagy igyekezz és ezt majd értékelik vagy ne lepődj meg, ha ezzel a viselkedéssel totál undorító leszel + még komolytalan is.

Számold ki mikor ballagtál az oviból és ezt a hüyeséget hagyd szépen abban az évben. Oda még való.

2019. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos nálam is ez a probléma. :( nincs önbizalmam és ebből adódóan féltékeny vagyok. Sokszor probálom visszafogni magam hogy ne legyen ebből konfliktus de nagyon nehéz. Nem tudom mit lehetne tenni ez ellen, pokolian rossz érzés.
2019. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1, végre egy értelmes válaszoló (nem csak ennél a kérdésnél), ritka sajnos manapság.


Szóval igaza van az első válaszolónak. Annyit tennék hozzá, hogy esetleg egy pszichológust érdemes meglátogatni. Sokat tud segíteni tisztán látni magad, fejlődésre ösztönözni. Szóval, szerintem próbáld ki.

2019. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!