Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan akinél problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinél problémát okozott az a párkapcsolatban hogy csak a férfi dolgozott?

Figyelt kérdés

A feleségem elvesztette a munkáját és nagyon válogatós a munkákkal kapcsolatban, nem tudom talál e valamit mostanában. Többször mondta hogy a férj dolga hogy dolgozzon és ha lesz gyerekünk akkor ő nem szeretne néhány évig dolgozni.

Külföldön élünk és itt nincs Gyes, az anyukák általában néhány hónap után mennek vissza dolgozni.

Az én fizetésem csak akkor elég kettőnkre ha az autóhitel nincs de még 4 évig fizetjuk. Arról hallani sem akar hogy eladjuk. Jelenleg épp hogy kijövünk a pénzből.

Albérlet is drága és olcsobb nem nagyon van a környéken. Szeretnénk egy kis házat venni de a bank nem fogja engedni hogy annyit költsek lakáshitelre, törlesztőre mint amennyit most albérletre, tehát nem ad majd sok hitelt. Jelenleg a fizetésem fele csak az albérletre és a számlákra megy el. Ott van még az autóhitel, biztositások, üzemanyag, kaja.

Alapvetően nem nagy gond ha nem dolgozik de szerintem akkor annak van nagyobb szava anyagiak tekintetében aki megkeresi a pénzt, tehát én döntésem lenne java részt hogy mire mennyit költünk.

Szülei jó körülmények közt élnek tehát megszokta azt előtte, igy nem szeretne elavult régi házat venni meg öreg autóval járni.


2019. okt. 14. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Volt, hogy hónapokig nem dolgoztam, elköltöztünk, és emiatt kellett otthagyni a munkámat. Nem mentem el minimálbéres robotmunkára, inkább kivártuk, amíg találok megfelelőt, amivel jóval többet keresek. Pár hónap alatt bejött a kiesett pénz, most meg sokkal jobban állunk, mint előtte. És a férjemnél is volt olyan időszak, mikor hirtelen felindulásból felmondott, és hónapokig nem dolgozott. Mi nem gondolkodunk olyan primitíven, hogy ha én keresem a pénzt, akkor neked kuss van. Persze ha már több, mint fél éve csak elvan otthon, és nem is keres munkát, akkor más a helyzet.
2019. okt. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vettem volna el ezt a nőt! Bnőm is ilyen. Bárhová bármikor felvennék erre idén sem dolgozott 4 hónapot. Vicc kategória ő is! Semmit nem venne otthonra de saját házat meg szeretne. Így hogyan??
2019. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dologtalan emberrel összeállni (legyen az férfi vagy nő) szerintem hülyeség, de te tudod.
2019. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az minden házasságot megviselne, hogy a nő egy pióca.
2019. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kihasználni! A helyedben nem maradnék ilyen nővel.
2019. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha dolgozott elotte es nincs gyerek aki miatt erdemes otthon maradni, nem ertem miert ne talalhatna munkat. Adj egy hataridot, amig azt valaszt amit szeretne,ha addig nem talal, az utan viszont vallaljon el bmit, ami bevetelt general.
2019. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!