Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jártatok hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jártatok hasonló helyzetben? Nem tudom mit tegyek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek, igazából csak nagyon kedvelem viszont úgy érzem hogy lehet megtudnám szeretni, mert a humora, a stílusa, meg ahogy beszél, meg a nevetését is tök szeretem. Aranyos lány tényleg.

Nem vagyok egy helyes pasi, csak valahogy mégis az zavar egy picit, hogy a külseje. Oké, nem tehet róla ahogy ki néz, nem csúnya mert azt nem mondanám, csak nem az esetem féle.. és őszintén be kell valljam az előző exem szép lány volt, és ez zavar meg idegesit hogy ő meg más. Másabb.

Nem hozzá akarom hasonlítani, nem erről van szó.. csak ő tényleg szép volt, ő meg olyan nem tudom, csúnyának nem mondanám de gyönyörűnek pl. sosem tudnám mondani szerintem.

Viszont hatalmas szíve van.

Buta vagyok, szomorú vagyok, de tényleg nem tudom mit tegyek.

Jöhet hideg meleg, negatív komment is nyugodtan.. egy picit nyissátok fel a szemem vagy nem is tudom.. én egyszerűen nem látok tisztán és nem is tudok gondolkodni sem.



2019. okt. 14. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Neked kell eldönteni hogy mi a fontosabb neked, ahogyan kinéz vagy a belső értékei. Azt mondtad megtudná szeretni a belső értékei miatt, de a külseje elbizonytalanít téged. Itt jön az hogy mérlegelsz: mi a fontosabb: külső vagy belső? Lehet adhatnál magatoknak egy esélyt, lehet valóban meg szereted és akkor már talán nem fog annyira számítani hogy néz ki.
2019. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Voltam így. Nem jöttem össze vele. Mégis mit gondoltak volna rólam, hogy egy jó nő után csak ilyenre futja...

De persze mondhatod azt is hogy tök nem érdekel téged mások véleménye. Egyet kell tudj, ott helyben te leszel vele az ágyban. Nem más. Úgyhogy csak akkor menj bele ha el tudod képzelni. Ha nem, hátrálj.

C variáció, ha meg van bolondítva kicsit próbálgasd fel. Ha nem passzol, kocc.

2019. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Látszik, hogy oda vagy érte... Ne erőltesd haver, nem kell itt szem felnyitás. Vagy tetszik vagy nem, neked nem jön be ez a csaj külsőre, így jártál.
2019. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha szerelmes vagy azt az embert szebbnek latod :) probald meg
2019. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Ahogy le írtad ugy veszem ki hogy ez a lany kevésbé igényes magára... (de lehet csak én gondolom igy) ezen lehet változtatni. de nem, nem jartam még ilyen helyzetben akiket anno kedveltem vagy szexualisan vonzónak tartottam azokat nem tudtam volna gáznak érezni mert semmi komoly nem volt helyette jobban paraztam a jelenlegi baratnomnel hogy a szüleim mit mondanak rá! Ő amugy tényleg nagyon gyönyörű ápolt meg minden cukiság pont ezért izgultam mert gyönyörű csak hogy most a szüleim mit mondanak rá (ja meg ázsiai is szoval....) 🧐😅

De csak szólok valakit szinten képes vagy egy ido után gyönyörűnek látni mert meg szereted...

Mikor először lattam őt semmit nem váltót ki belőlem!!! Abszolut semmit! Csinos volt meg oke de ennyi! de mikor kezdtem megismerni hallgatni a hangját meg a beszed stílusát meg a neveteset akkor jött a nagy pofon...

És az igazán durva hogy elsőnek a barátnője keltette fel a figyelmem 😂😅😓😓😓 erre nem vagyok büszke de örülök hogy igy volt mert valószínű hogy sosem beszéltem volna vele ha akkor nem latom meg a barátnőjét aki amugy fele annyira sem volt jo nő csak valamivel felkeltette a figyelmemet (és felszedni sem akartam csak tényleg valamivel felkeltette a figyelmemet...)


Na mindegy a lényeg jol ossze vagy zavarodva! Ha igy folytatód valószínűleg total szerelmes leszel ebbe a csajba!!! Sőt már most is az vagy csak nem tudod feldolgozni még!

A külseje nos ha tényleg egy kicsit ápolatlanabb azt még baráti szinten is finoman is meg lehet emlitteni pl ha ki csinositanád magad akkor biztos hogy nagyon sok pasi akarna be vágódni 😬😬😬😳

2019. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Mit tudsz róla? Elhivtad valahova?
2019. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Neked ez a lány nem jön be, hagyd.
2019. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!