Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a dolgok, amik miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amik miatt szakítanál?

Figyelt kérdés
Pontosítva: olyanokat most ne vegyünk, amik annyira radikálisak, mint pl. hogy fizikailag bántalmaz, vagy lelkileg....tehát nem arra gondolok, amikor agresszív, féltékeny stb...hanem hogy egy atlagos, normálisnak mondható kapcsolatból mikor és miért lépnél ki.
2019. okt. 16. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

- megcsal

- elolvassa a privát levelezésem

- elárul, nem tart ki mellettem egy helyzetben

- fontos dologban a szemembe hazudik

- teljesen elhidegül a kapcsolatunk

- ellehetetleníti az életemet

- elhagyja magát, igénytelen lesz és nem akar változtatni

2019. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozik, megcsal, lehúz lelkileg, folyton sajnáltatja magát. Nem tiszteli a privát szférám, betegesen féltékeny.
2019. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

- nem tisztel

- bizalmatlan, ellenőrizgetős

- tapadós

- igénytelen, lusta, elhanyagolt

- hazudik

- minden és mindenki fontosabb a kapcsolatnál és az együtt töltött időnél

- tehetetlen, állandóan panaszkodós típus, aki csak rinyálni tud de nem tesz semmit a sorsáért. Nem, nem egészséges dolog állandóan pozitívnak lenni de ne a problémát keresse mindenben, hanem a megoldásra törekedjen

- visszahúz a céljaimban

A fentiek akkor szakítóok, ha a dolgok megbeszélése nem hoz eredményt.

2019. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha találnék egy jobbat.
2019. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- megcsal

- hazudik

- eltöri a bizalmam

- más nőkkel kétes szitukba keveredik, félreérthetően csetel és még neki áll feljebb

2019. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

-Ha nem vagyunk már szerelmesek

-Ha nem vagyunk boldogok

-Megcsalás

-Eltérő irányba fejlődés, összeegyeztethetetlen célok alakulnak ki

-Ha nem rak bele a közös életünk és a kapcsolat minden területén ugyan annyi energiát mint én

2019. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

dolgok amik miatt szakítanék a párommal:


-Kokainozna

-Luxus yachttal nem engem hanem a prostikat viszi el

-Prostituáltakkal szexel rajta

-Lyukas a zoknija

2019. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

-kiderül,hogy megcsal

-nem kezd a közösjövőnk építésébe bizonyos idő után sem.(pénzt félretenni) később nem akar megházasodni,gyereket

-extrém módon eligénytelenedik és nem hajalndó ezen változtatni

-nem szerelmes belém,vagy én belé

Szóval tulajdonképpen 2 dolog ami miatt biztosan szakítanék ez a megcsalás és a második az,hogy azt látom nem hajlandó közösjövőt építeni velem. Nekem már 25 évesen az a tervem,hogy lassan valakivel összeköltözök és családot alapítunk és ha én azt látom neki továbbrais a haverok,utazgatás,buli stb fontosabb ennél akkor biztosan keresek mást.

Egyéb dolgok miatt nem hiszem,hogy szakítanék,mármint rengeteg dolgot el tudok nézni és hiszme,hogy megjavítható kb bármi.

2019. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!