Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ő fizeti ki amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ő fizeti ki amit nekem intéz? Pl autóhoz való dolgok.

Figyelt kérdés
El romlott az autóm. A barátom meg csinálta amit tudott rajta azonban amit nem ahhoz intézett nekem alkatrészt. Én el lettem volna anélkül is de ő csak vitte, hogy nem maradhat így mert mindjárt le esik az eső stb félt engem blabla de akkor miért nem ő fizeti ki az alkatrész árát ha már ennyire figyelmeskedik? Meg se kérdezi van e erre pénzem. Meg amúgy is mondtam neki, hogy teljesen másra kell a pénzem nem az autóra de mégis el kelett vele menni az alkatrészért. 4 hónapja vagyunk együtt. Miért nem ő fizeti ki ha hősködni akar? Úgysem vett még nekem semmit idáig...
2019. szept. 18. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Tehát ő vásároljon alkatrészt a te autódhoz, csak úgy a két szép szemedért. Aha.


Bár ő meg minek intézi el, ha neked így is jó? Ez is egy idióta.


Ideálisak vagytok egymásnak. Zsák a foltját.

2019. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Diazepam ***** válasza:
88%
Legközelebb kinyitod a kis szádat és megmondod neki, hogy NE nyúljon a kocsidhoz.
2019. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
El kellett menned? Nem, nem kell elmenned vele. Megmondod neki, hogy állítsa le magát, de gyorsan. 4 hónapos kapcsolatban ne ő ossza be a te pénzedet. Az a baj, hogy nem állsz ki magadért. Itt ez a legnagyobb probléma. Ha meg ezért szakít, mert megsértődik, akkor így járt. Ne légy tutyi-mutyi.
2019. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Mert nem olcsó.
2019. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen normális, hogy nem ő fizeti a te kocsis alkatrèszeit. Ha viszont nem prioritás, ès jelenleg nincs rá pènzed, vagy nem arra számos, akkor nyisd ki a szád, ès neki mond, ne itt panaszkodj. Olyan még nincs, hogy mègis el kellett menni. Megmondod, hogy nem veszed meg, ès pont.
2019. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Mint megannyi párkapcsolati problémára, itt is az lenne a megoldás, ha nem csak szopásra használnád a szádat.


Amúgy meg milyen nő akar a párjától kardántengelyt kapni ajándékba?

2019. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem veszed alkatrészt, ha nem akarsz. Mondjuk kérdés, mi romlott el.

Másik megoldás, ami legalább szakszerű, máskor szervizbe viszed a kocsit ez árajánlatot kérsz.

2019. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ablaktörlő, de az nem egy nagy tétel....


A te kocsid, a te költséged. 4 hónapos kapcsolatban ne várj sokmindent. Amúgy meg kommunikáció!!!!

2019. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kommunikáció? Ha úgy tud kommunikálni, mint írni.... Sose lesz ebből hosszú kapcsolat.


Csak egy szó: igekötő!!!!

2019. szept. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igekötős igék, könyörgöm... 😭
2019. szept. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!