Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet távkapcsolatban együtt lenni valakivel? Vagyis érdemes?

Figyelt kérdés

A barátom és köztem 150km van,viszont minden vakációban megyek hozzá 1-2 vagy 3 hétre……..és minden este beszélünk fél órát(mikor nem vagyok ott).:P

Rákerdeztem,hogy szerinte jó-e ez,hogy együtt vagyunk?És azt mondta,hogy ha én is szeretem meg ő is akkor miért ne? .......és kerdeztem,hogy szeret-e és mondta,hogy igen és én is szeretem,de nem lehet,hogy a többieknek van igazuk, vagy?


2010. szept. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Korotok?
2010. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt már részem távkapcsolatban, és több barátnőmnek is, de egyik se tartott túl sokáig. De nem mondom azt hogy lehetetlen, mert ha mondjuk 1-2 éven belül összeköltöznek, akkor simán lehet tartós, de ha csak vakációkor taliztok, abból nem hiszem hogy lenne bármi. Én már biztos nem kezdenék bele mégegyszer távkapcsolatba, nem jó az állandó sóvárgás, mikor hetekig nem látod a másikat :(
2010. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3,5 evig eltem tavkapcsolatban, 1000 km tavolsagban, szerintem müködhet.
2010. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem érdemes. Tapasztalat.
2010. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a baratom 18

en 14 :P

2010. szept. 17. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
180 km-re lakik a párom, és egyenlőre semmi gond :) Mindenképpen próbáljátok meg, ha nem, nem.
2010. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 annamari69 ***** válasza:
14 éves vagy, a barátod 18? Ez érdekes.
2013. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél évig voltam együtt a párommal távkapcsolatban... 2 havonta 1 hét együtt... gondolhatod milyen volt.. mostmár szerencsére együtt élünk
2015. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!