Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy rajta kívül más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy rajta kívül más nem tud elviselni?

Figyelt kérdés

Többnyire hosszú távú kapcsolataim voltak, egy volt csak rövid,pár hónapos.

Normálisan váltunk el mindenkivel,akkor is, ha én szakítottam,és akkor is, ha engem hagytak el.

Viszont van egy valaki,akivel teljesen sosem szakadtunk el egymástól, és mivel ugye jó sok éve van ez így már, kialakult egy olyan ismeretség és kötődés,ami senki mással sosem.

Mint mindenkinek ugye, nekem is megvannak a negatív tulajdonságaim, ő az egyetlen,aki ezeket jól tudja kezelni. Anno nagy szerelem volt.

Néha már azt gondolom,senki mással nem fog majd létrejönni egy ilyen szintű kapcsolat.

Arra meg,hogy mi ketten együtt legyünk én nem sok esélyt látok. ( Nem, nem azért mert lenne valakije,stb.)


Voltatok már hasonló helyzetben? Lett végül valaki más,akivel lett egy tényleg jól működő kapcsolat ,család esetleg?


2019. okt. 16. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lett igen!Először szakadj el a múlttól!
2019. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez azért van, mert nem engedted el. Szerintem sokan vannak így ezzel, akik ilyen helyzetben vannak.
2019. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!