Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nagyon kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nagyon kevés önbizalma van. Sokszor hiszi azt hogy a többi nő jobb nála. Mit tegyek hogy meg értesem vele hogy számomra ő a tökéletes?

Figyelt kérdés

Nem szoktam indokot adni arra hogy ne ezt hidje.

Dicsérni szoktam éS kimutatni is szoktam hogy mennyire tetszik nekem.



2019. okt. 17. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hááát, nem akarlak elkeseríteni, de egy ilyen nő féltékenykedni fog rád minden indok nélkül. Hosszú távon nagyon keserves lesz vele a kapcsolat. Nem boldog együttélés lesz belőle, hanem csak szenvedés.
2019. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ami az ő fejében van, azt csak ő tudja megváltoztatni.
2019. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el terapeutához és ne engedj belőle, különben ez tényleg tönkre fogja tenni a kapcsolatot.
2019. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidje

Huha

2019. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, nagyon egyszerű: mindig egyenesen és őszintén kell vele beszélni érzelmekről, elvárásokról, igényekről, persze előtte te is mérlegeld magadban, hogy mennyire humánus az, amit elvársz és igényelsz, s persze viszonzol. Remélem, hogy szoktál olykor romantikus alkalmakat szervezni a barátnődnek :), mert az mindig fontos, ezeket ne hanyagold el.
2019. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyü,mert féltékeny lesz ami megmérgezi a kapcsolatotokat.Ilyen esetben csak szakember segithet.
2019. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:
63%

Add alá a lovat, hogy tényleg mindenki jobb nála, és tegye össze a kezét, hogy te vagy neki, és elviseled, másnak úgysem kellene.


Neki kell rájönnie, hogy ez baromság, és majd ő akarja bebizonyítani,hogy ez nem igaz.


Hajrá! :)

2019. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1.

Jogos a felvetésed úgy gondolom de esetünkben ez nem egészen teljesült.

Volt féltékenykedés még régébben de már még akkor meg beszéltük.


Egyébként boldogan együtt vagyunk már majdnem 4 éve csak nem szeretném hogy késöbbiekben véletlen gondott jelentsen ez mert néha néha azért elöjön és akkor van belőle egy kis vita.


5. Mindig öszinte vagyok vele. Mérlegeltem az ekvárásaimat is. Egyedül a romantikus alkalmak amikből talán kevés van de úgy hogy mind ketten egyetemisták vagyunk és a két egyetem elég messze is van egymástól így nem olyan egyszerű.(zhzhzhzhzhzhzh). De azért én úgy vélem hogy ha nincsenek is nagy romantikus randik attól még nem hanyaggoljuk el egymást.


7

Ez rám jellemző módszer lenne de nála ezt nem szeretném alkalmazni.

2019. okt. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!