Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet együtt maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet együtt maradni egy szörnyen hálátlan emberrel?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. A szüleivel nem túl jó a kapcsolat, ritkán beszélnek, akkor sem tudnak mit, van egy 2 éves gyerekünk, az se foglalkoztatja őket különösebben, állítólag ők soha nem voltak jobbak.

Ezzel szemben az én szüleim, akik minden téren különbözőek, hála nekik egy gyönyörű házban élünk, olyan körülmények között, amit mi nem tudtunk volna egyedül megteremteni, a lányunk a mindenük, szóval mellettünk vannak ahogy csak tudnak. Ezért semmit sem várnak el, nem szólnak bele a dolgainkba, ja és a férjemért is oda vannak, egyértelműen többet törődnek vele, mint a saját szülei. De az én férjemben a hálának a szikráját sem látom. Sokszor előfordul, hogy tiszteletlenül beszél a szüleimmel vagy olyan dolgokba beleköt velük kapcsolatban, ami szóra sem érdemes. Ezen sokszor össze veszünk, mert nem értem, miért nem örül inkább annak, hogy egy ilyen szerető család veszi most körül, ha már ez 20 éves koráig az életéből kimaradt.


2019. okt. 18. 22:07
 1/6 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mert nem tudja értékelni mivel nem látott 20 évig normális családot csak a sajátját,ilyenhez nem kell hozzámenni csak problémát szül mert fel nem fogja h egy családban van szeretet mert szikráját se látta odahaza 20 éven át,és persze h beleköt,mert titkon fáj neki hogy neked megadatott..
2019. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Titkon fáj neki, hogy ez megadatott, magát lúzernek tekinti, és idegennek ebből az egészből, mert az Ő családi oldalukról csak saját maga jött, és nem fog egy életen át háláldozni, mert mindig csak azt érzi, hogy neki itt kuss a neve, mert minden alá lett rakva.
2019. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyesnek van igaza. Nincd előtte pozitív példa a saját gyerekkorából, szerintem fel se fogja néha, hogy mit is kap.
2019. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

őszintén megmondva feláll a hátamon a szőr ettől a család meg szeretet dumától.. elvárod, hogy ugyanúgy érezzen, mint te? inkább te vagy a gond! azért mert a szüleid pénzével, egzisztenciájával kérkedsz! és valószínűleg érezteted is vele, hogy kevesebb.. könnyebb a másikat hibáztatni!!!!

kész a ház, a gyerek mostmár felesleges és elmarható célpont lett...

2019. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon is úgy tűnik h a szüleid csöppet a nyakatokban vannak. Konkrétan nekik köszönhettek mindent, jelen vannak folyton, "segítenek". A férjednek sztem ki van a fa sza ezekkel, lassan borul a bili. Miért nem önállósodtok??
2019. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkor gondolom meg kene mozdulni anyucinak
2019. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!