Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem a párom?

Figyelt kérdés

Szóval azt kell tudni, hogy sajnos nem lakunk közel egymáshoz, én Pesti vagyok ő meg Pest megyei, szóval nekem tömegközlekedéssel olyan 2 óra de autóval 1 óra alatt itt lehetne nálam.

Amit tudni kell, hogy 3 műszakban dolgozik, ugyan is műszakvezető ott egy gyárban, ezért annyira nem erőltetem, hogy akkor találkozzunk. De hétvégén meg a kocsmája lefoglalja illetve valami kis büfét is szeretne majd nyitni, szóval hétvégén ennek az ügyét intézi. A kocsmában alkalmazott dolgozik.

Tehát most sajnos az a helyzet, hogy most se tudunk találkozni. A vasárnap még kérdéses, de szerintem akkor sem akar.

Olyan érzés, mint ha a pénzt választaná helyettem. Azért szoktunk irogálni minden nap egy keveset, van hogy rám ír, de még is rosszul esik, hogy 2 órát nem tud rám szánni. Megbeszélni nem tudom vele, mert akkor meg túl akaratos vagyok. Abban egyeztünk meg, hogy majd akkor Ő hozza fel a talit, ha ráér. De azóta attól félek, nem fogja...

Eléggé egyedül érzem magam :(

Hogy mondjam meg neki, hogy velem is foglalkozzon egy picit?

Hetente egy két óra szerintem nem sok :(

Miért fontosabb számára a cége mint én, meg a pénz?

Nem akarom hátráltatni nyílván a vágyai beteljesedésében, de azért ennyit csak kérhetek tőle. Mit tegyek? Hogy mondjam meg neki?



2019. okt. 12. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Mondd el neki, mi az, ami zavar, és hogy egyedül érzed magad.
2019. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a megfelelő szó erre,de,hogy nem párkapcsolat az biztos.
2019. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem érzem már annak egy ideje. De szeretem, és szeretném megoldani a helyzetet.
2019. okt. 12. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt addig értjük, h te szereted, de ő szted szeret téged...?
2019. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A megoldáshoz pedig ketten kellenek...
2019. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es.

Azt mondja, szeretne velem lenni, nem akar mást rajtam kívül. De valamiért fontosabb neki a pénz.

2019. okt. 12. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha ne azt nézd, h mit mond egy férfi, hanem azt, h mit tesz érted.

A szája jár, ígérget, megmagyaráz, de tenni nem tesz semmit.

Hagyd a fenébe, szakítsál vele. Lehet, h így rádöbben, h tenni is kellene, de lehet, h nem... Ebből is látnád, h mennyire erős érzések vannak/voltak feléd.

2019. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hány éves a párod? Örülj hogy dolgozik, és biztos jövőt akar..
2019. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülök. De vannak ismerőseim, akiknek sokkal nagyobb cégeik vannak, aztán még is együtt töltenek jó sok időt a párjukkal. Hetente egy 2 szabad órát nem kaphatok?
2019. okt. 12. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem érdekled. Ennyi...
2019. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!