Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzet, belesz*rom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet, belesz*rom társ, bandázgat a parkolókban munka helyett, te elviselnéd? Mit tennél?

Figyelt kérdés

A párom rendőr.. 8 éve, és még mindig bem tudott feljebb jutni, míg a 3-4 éves rendőrök folyamatosan lépnek feljebb jarorvezetonek, jarorparancsnoknak, mert olyan a hozzaallasuk. Párom meg olyan típus az a tuningolós parkolókban bandázgatós típus, amivel az a baj, hogy nemcsak szabadidejébenteszi, hanem a hétvégi éjszakás szolgálataiban is. A főnökei nem hülyék, sőt már senki nem szeret vele lenni mert mindig azt lesi hogy melyik parkolóban vannak ott a haverjai és hol, kikkel lehet bandázgatni.. múltkor a teszkóparkolóban 1 (!) órát állt. Az emberek meg azt látják hogy a rendőr a tuningmatyikkal bandázgat. Gratulálok. Kértme hogy a saját érdekében vegyen vissza, ha dolgozik akkor ez nem erről szól, ilyet senki nem csinál, de leszól hogy majd ő azt tudja. Utàna meg sír a szája.


Nem beszélve a másik részéről hogy az ilyen bandazgatások alkalmaval rengeteg ilyen haszonleső kis riba*c van, múltkor is állt valamelyik parkolóban, a 18 éves kiscsaj meg másnap bejelölte pedig nemis szóltak egymashoz..és a párom nagyon szereti azt sugározni a külvilág felé hogy nincs senkije, és nagyon feltűnően kedves a fiatal lányokkal, bár inkáb az összessel aki bejön neki. Megmondtam hogy ez is rosszul esik, ha én vandázgatnék akkor ő kb szakítana, én meg tűrögessem ahogy szolgálatban illegeti magát a lányoknak..


2019. okt. 19. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ebben mi a nehéz helyzet? Szakítanék, oszt tschá.
2019. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem nehéz helyzet, te vagy a balek.

Full hülyének néz a párod, ennyi.

2019. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:(
2019. okt. 19. 09:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem én vagyok a hisztis feltékeny ostoba ahogy ő fogalmaz, hogy nem akarom eltűrni hogy amig én itthon ülök a 4 fal között addig ő vígan bandázgat engem meg lesz*r?
2019. okt. 19. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Dobd mar ki, jezusom..:Ddd
2019. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Tudod hogy miért csinálja veked?

Mert elturod és nem változik semmi, beszélj vele v szakits.

Ha v ki engem szegyelne v letagadna, azon nyomban dobnam.

2019. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég szakítottam volna!!!
2019. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Nem csak illegeti magát.Pikáns kamatyolások mehetnek ott...De ha ez neked megfelel maradj vele.Majd később ha gyereketek lesz milyen remek lesz vele egymagad otthon...Addig párod majd bandázik,párzik stb.
2019. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Viselné el a halál! Ki kell dobni a kukába, aztán enyelegjen nyugodtan, akivel akar.
2019. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk en mar azert kivagtam volna ahogy beszelt veled
2019. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!