Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a baratnomnek, hogy valasszon a kutyaja es koztem, erre o kidobott. Normalis az ilyen no?

Figyelt kérdés

Nem viselem el a kutyakat, neki van egy(valami korcs, amit az utcarol szedett ossze kb 9 eve)es akarmikor atmentem hozza annyira idegesitett az allat,hogy legszivesebben hazamentem volna.

Allandoan bujna hozzam, az olembe akart ulni, hiaba kertem a baratnomet hogy nevelje meg a kutyat, azt mondta,hogy vagy befejezem ezt a viselkedest az allataval szemben vagy mehetek is.

Raformedten,hogy akkor most dontson vagy a kutya vagy en.. Erre kinyitotta a bejarati ajtot, elkuldott es mondta,hogy sosem tenne ki a kutyajat egy ferfi miatt sem, vehetem ezt egy szakitasnak.

Komolyan,normalis? Kutya > ember ?


2019. okt. 19. 09:25
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
4%
24-es,azért vagyok 32%-on,mert leírom az igazat.Vannak kutyás,macskás ismerőseim,de a többsége megvan kattanva.Nincsen normális családképük,azért menekülnek az állatok világába.Nem tudják kezelni az emberekkel kapcsolatos téveszméjüket.Lelki sérült emberekről beszélünk,akiknek szükségük van segítségre.
2019. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb baratsagos volt veled az a joszag, jobb lett volna ha nekedugrik es megharap? De igy megszabadultal a kutyatol, nem is orulsz? Egyebkent amikor osszejottetek, nem tudtad hogy van kutyaja? Vagy azt gondoltad, kidobja ot a te kedvedert?
2019. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
92%
Igen, normális. Te viszont nem vagy az! Ezer százalék, hogy én is a kutyámat választanám bárkivel szemben.
2019. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanezt tettem volna. A kutya ráadásul kedves is volt veled. Így jártál. Keress egy érzelmileg és értelmileg a szintedhez illő nőt. Van egy csomó felszínes és kétszínű, valódi mély érzésekre képtelen csaj, fuss azok után. Az értelmes emberek nem a te asztalod.
2019. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
93%

Jól tette! Te is jobban jársz egy magadhoz hasonló nővel ,aki nem kedveli az állatokat.

Állandó konfliktusforrás lenne.

2019. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
97%
Nem teljesen értelek, miért ismerkedsz olyan nőkkel, akikről tudod, hogy nem felel meg neked. Bele se kellett volna kezdeni. A lány meg miért dobná el a kutyáját valakiért, aki így viselkedik.. nem lenne logikus.
2019. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérted (kérted? -- ráförmedtél), hogy válasszon. Megtette. Hol a hiba?
2019. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Jól tette.


kutya >>>>>> férfiak

2019. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és jól tette. Én is a kutyámat választanám.
2019. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Valami kóbor farokért, aki ki tudja mikor kúr félre valami szakadt ri3anccal, én se cserélném le a kutyusom, aki mellettem volt a legnagyobb kihívásaim, küzdéseim idején is.
2019. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!