Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezett a párom, jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezett a párom, jól tettem, hogy kidobtam?

Figyelt kérdés
Nem ez az első eset, de most úgy érzem, betelt a pohár. A kapcsolatotunkkal nincs gond, ha ettől eltekintünk. Csakhogy nem tudok eltekinteni tőle, folyton beállva jár haza, már szinte nem is látom tisztán. Ilyenkor teljesen mintha ki lenne kapcsolva az agya, fel sem fogja amit mondok, nem tud figyelni, mint egy robot, vagy nem tudom mi. Kb. 1 hónapja szív, amióta talált egy olyan társaságot. Hiába mondtam, hogy ne tartsa a kapcsolatot velük, úgy tűnik fontosabbak voltak nálam. Lement cigizni, én pedig bekulcsoltam az ajtót. A lakás az enyém. Kopogott, de nem engedtem be. Helyesen cselekedtem, vagy engedjem vissza?
2019. okt. 19. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem igazad volt,bár itt rengeteg füves védő van. Én nem tartozom közéjük.


Főleg a te esetedben, hogy már kb. úgy viselkedett, mint egy alkesz aki részegen jár haza.


Figyelmeztetted, szóltál neki, magának köszönheti az egészet. Menjen költözzön a barátaihoz. Aztán megtudja mik a valódi értékek az életben.

2019. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jól tetted, ha ennyire drasztikus a helyzet.
2019. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted,szakíts meg vele minden kapcsolatot.Drogossal nem barátkozunk,nem beszélünk.
2019. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Kié a lakás? Ha közös vagy az övé, akkor azért annyira nem fair, hogy estére kizárod. Bezárkózhatsz egy szobába is vagy ha övé a lakás összeszedheted a cuccod és leléphetsz te, amíg ő füvezget. Vagy másnap is ott hagyhatod amikor esetleg fel is fogja miért van a dolog, mert nincs beállva.
2019. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted.
2019. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Így igen, helyes döntés. Most a füvezés nem gáz, mint ahogyan az alkohol sem az, addig a szintig, amíg élvezeti cikként alkalmanként fogyasztja az ember. De amikor már minden nap „alkalom” van, nem tudja kordában tartani magát, az már nem normális, beteges függőség. Nem érdemel meg téged ez az ember. Ha ennyitől sem kap észhez, akkor végleg vége 🙁

Sajnálom!

2019. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 he84 ***** válasza:
70%
Hát ez így durva, már függőség a párod részéről. Ám ha az övé a lakás, vagy közös, akkor nem zárhatod csak úgy ki, főleg nem éjjel. Ez a része a te részedről nem helyes, kissé elhamarkodott.
2019. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A cím megtévesztő. Nem füvezett, hanem konkrétan füves.

Jól tetted.

2019. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem engedd vissza azért, de holnap reggel tiszta fejjel mondd meg neki, hogy ez ennyi volt, vége, és viszontlátásra.
2019. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Jól tetted!
2019. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!