Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobtam, de csak azért hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam, de csak azért hogy tanuljon, vártam hogy visszajöjjön, erre mit látok, már ott nyomul az insta-n egy új nővel, ráadásul úgy néz ki a nő mint egy giliszta, ilyenkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 09:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Te is tanulj belőle.
2018. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
53%
Vond le belőle a tanulságot: az ilyenért nem kár.
2018. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
mit?
2018. máj. 20. 09:52
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. Lépj túl rajta. Ezek szerint nem szeretett úgy, mint remélted. Jobb is akkor, hogy ez kiderült és vége lett.
2018. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk azt, hogy nem dobálunk ki valakit, hogy tanuljon, nem játszmázunk, hanem egyértelműen elmondjuk, hogy mit akarunk, ha meg nem vevő rá, akkor ennyi volt.
2018. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Kidobunk vkit es azt varjuk h visszajojjon? En is kerestem volna mast, tudod kivel szorakozz. Kb igy reagaltam volna mert az en erzeseimmel ne jatszadozzon senki es ha nem is becsulod meg hanem inkabb teszteknek veted alá akkor ne csodalkozz h nem konyorgi magat vissza hozzad.
2018. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de én sem mentem volna vissza egy olyanhoz, aki kidobott.


Miért nem mondtad, hogy amíg tanul, addig találkozzatok kevesebbet?


22/N

2018. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 omba ***** válasza:
83%
Látod, szépen halad a csajozás tudományában. Mi a baj?
2018. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Most mi bajod van? Látszik, hogy tanult az esetből, és keresett egy olyan nőt, aki nem játszmázik, és nem játssza az eszét.
2018. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtad azért hogy tanuljon? És még vártad hogy utána vissza menjen....hááát te fordítva vagy össze rakva. Sose dobnám ki a párom ezért. Miért ne lehetne más csajjal? Elvégre te dobtad ki.
2018. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!