Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szeretne jóban lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szeretne jóban lenni egy lánnyal, akit utálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányról azt kell tudni, hogy mindenben megpróbált nekem ártani, amiben tudott. El akarta venni tőlem a hazugságaival a barátaimat, a pasimat, és ahol tudott bajba keverni engem. A pasimmal régebben nagyon jó barátok voltak, de rájött, hogy milyen ember a lány, és megszakította vele a kapcsolatot. Most megint feltűnt és jóban szeretne újra lenni vele.

Nekem annyira rosszul esik, hogy rendesen rosszul vagyok tőle és gyomorgörcsöm van ha erre gondolok. Megkértem őt, hogy legalább kettesben, hármasban ne legyen vele, de nem hajlandó a kompromisszumra, azt mondta ezt nem tudja megigerni.

Engem nagyon emészt a dolog. Mit kéne ebben a helyzetben tennem?



2019. okt. 20. 00:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Véletlenül került rossz témába :c
2019. okt. 20. 00:24
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Dehogyis, tökjó helyen van itt. Mert ezt a fickót melegebb éghajlatra kell küldeni.

Az első járattal, csak odaút.

Szándékosan tesz nagyívben az érzéseidre.

Aki bántotta/bantja azt, aki nekem fontos, azzal eszem ágában nincs "jóban lenni", különben cinkosa leszek annak, aki rosszat tesz az általam szeretett személlyel.

Megérdemli a gonosz csajt.

Te viszont valódi értékekkel bíró fiút érdemelsz, nem egy ilyen kis gerinctelen suttyót.

2019. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szóval, ilyen előzmények után ő is hajlana rá, hogy előről kezdje a lány ezt... Kuka.
2019. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Csak barátkoznának? Ha igen, akkor mit hőbörögnek itt? Mindenki azzal van jóban akivel akar. Te sem kérdezed meg a párod,, hogy xy-nal beszélhetsz e. Itt írták már hölgyek is, hogy tízen éve férfi barátjuk van. S csak barát. Azon miért nem ment a hőbörgés?
2019. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
...és akkor most mit csináljon? Segítsen neked haragudni? Ugyan már :D
2019. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért nekem ez a nagyon határozott álláspont, hogy ő márpedig ENNYIRE mindenáron barátja akar lenni a lánynak, és hogy nem tudja megígérni, hogy nem találkoznak kettesben, azért igenis gyanús. Sajnálom. Van azért különbség ártatlan barátkozás és eközött, amit a kérdező leírt. Szerintem a pasidnak tetszik a csaj, és akar tőle valamit, vagy már a tudtod nélkül elkezdte megint az áskálódását ellened, és meggyőzte a pasidat. Ha már egyszer régen csinált ilyet, simán lehet, hogy most is ez van.

Én beszélnék a pasiddal első körben, hogy mégis miért ragaszkodik ennyire ehhez a barátsághoz, és miért nem akarja ennyire sem figyelembe venni a te (állítólagos szerelme és párja) érzéseit, amikor tudja nagyon jól, hogy milyen múltatok van a lánnyal. Nyilván nem kellene korlátoznod, hogy kivel barátkozik, de azért azt én semmiképpen sem tűrném, hogy te elég sokat engedsz, ő meg minimális kompromisszumra sem képes.

2019. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Én sima barátot is dobtam már ki amiatt, hogy az engem bántó, rosszindulatú embereknek benyalt. Ha a párom lett volna, akkor szerintem valahogy kicsesztem volna vele, mielőtt elhagyom.

Azért ez baromi megalázó.

Én kidobnám, ez az ember nem barát és nem társ. Sajnálom.

2019. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pontosan ugyan ebben a helyzetben voltam. Miután újra beszélni kezdett a rosszindulatú csajjal, az ugye állandóan alám akart tenni. Mindíg én voltam a téma ha beszéltek, kitalált dolgokat, aztán az exem engem terrorizált lelkileg. Dobtam emiatt.

Hamarabb kellett volna. Hidd el, ha utál téged az a nő, alád fog tenni. Ha a pasid nem bírja nélküle, akkor jobb helye van ott, Vele.

2019. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!