Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, akivel nagyon...

Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyunk, megbízunk egymásba stb. De Ő nem akar osztálytársal járni. En arra gondoltam, hogy év végen (nyolcadikosak vagyunk) megkérdezem, hogy szeretne-e velem járni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 08:24
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem nem olyan gáz ötlet de ne év végén hanem mondjuk olyan július elején. Várj egy kicsit. Találkozzatok sokat és legyél vele kedves!

Sok sikert :)

2015. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Dugd meg, biztos beléd szeret :D (VICC VOLT)

Ha be tudod neki bizonyítani, nem leprás valaki csak azér' mer' osztálytárs, akkor igen, lehetséges. ;)

2015. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valóban év vége felé kéne cselekedned, és szerint jobb lenne ha elhívnád valahova, és megcsókolnád. Hisz ez "többet mond minden szónál". egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, épp ezért csak szurkolni tudok hogy összejöjjön! ;)
2015. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!