Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 honapig voltunk egyutt es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapig voltunk egyutt es tegnap elhagyott, mert szerinte nincs idom ra. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Hetente-kethetente tudtam csak talalkozni vele, mert dolgozom es egyetemre jarok mellette. Hulla faradt vagyok estere, reggel koran kelek, szerinte nincs idom arra, hogy legyen baratnom. Azt irta, hogy szeret engem, de maganyos mellettem, es neki kell a kozos programoZas. Nagyon odavagyok erte, most mit csinaljak?
2019. okt. 21. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mit csinálhatnál?
2019. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Most azt csinálhatod, hogy főzöl egy kávét, vagy iszol egy üdítőt, esetleg kimehetsz wc-re, vagy lefeküdhetsz pihenni.
2019. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Akkor eddig még nem sokszor találkoztatok... Ha vissza akarod hódítani, vegyél ki szabit :D Ha viszont tényleg nem fér bele az idődbe, akkor fogadd el.
2019. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, majd csajozol, ha lesz időd. Neki ez nem felelt meg.
2019. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szervezd úgy az életed, hogy beleférjen. Persze nem lesz egyszerű, de ha akarod akkor tegyél érte. Nem várhatod el hogy majd ő szepen belepasszintja magat az időbeosztasodba.
2019. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen egyetértek a barátnőddel.

Ha ennyire nincs időd társas kapcsolatokra, mi a csodának kezdtél bele egyáltalán?

2019. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Írj egy levelet, hogy igenis fontos neked ő, nem szeretnéd elveszíteni. Innentől rajta áll.
2019. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti ill kétheti találkozás az 2 hónap alatt max 6. Aki komoly kapcsolatot keres annak ez kevés. Ha nem tudsz több időt szánni rá fogadd el.
dec. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti-kétheti találka...Én a sarki boltos csajt is többet látom, mint te a "barátnődet". Ez így nem párkapcsolat, igaza van.
jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Azota mar en dugeszolom.
jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!